Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

15.01.2018

Grozījumi LR Imigrācijas likumā

2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
/ Veronika Cepliša, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
24.10.2017

Svarīgas izmaiņas Latvijas nodokļu likumdošanā 2018.gadā

2018.gadā gaidāmas kārtējās izmaiņas nodokļu aplikšanā.  2017.gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir pieņēmusi likumu virkni, kuri izmainīs 9 nodokļus no 15 šobrīd esošajiem nodokļiem.
/ Māja Geraskina, Juridiskā biroja INLAT PLUS nodokļu konsultants /
17.10.2017

Repatriācija uz Latviju

Repatriāciju varētu definēt kā atgriešanās procesu pie „savām saknēm”. Starptautiskajās tiesībās repatriācijas process tiek uzskatīts par „tiesību uz atgriešanos” realizēšanu — personas universālās tiesības pārcelties uz tās valsts teritoriju, kuru šī persona uzskata par savu dzimteni. 
02.08.2017

Jaunais nomas maksas apmērs par zemes "piespiedu nomu"

2017.gada 1.jūnijā Saeima pieņēma grozījumus likumam "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju", saskaņā ar kuru tiek noteikti jauni nomas maksas apmēri par tā saukto zemes "piespiedu nomu" zem daudzdzīvokļu mājām.
/ Juridiskā biroja INLAT PLUS Tiesu nodaļas vadītājs Dmitrijs Šustovs /
27.07.2017

Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā

2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
/ Aleksandrs Koposovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /
26.01.2017

Uzturēšanās atļauja Latvijā. Jautājumi un atbildes.

Termiņa uzturēšanās atļaujas (TUA) programma Latvijā pastāv jau vairākus gadus, un neraugoties uz pēdējiem grozījumiem imigrācijas likumdošanā, kuri ir padarījuši TUA saņemšanu daudz sarežģītāku jauniem interesentiem, šī tēma joprojām interesē daudzus. Juridiskais birojs INLAT PLUS regulāri saņem jautājumus no ārzemniekiem par TUA saņemšanas iespējām Latvijā, kā arī par priekšrocībām un tiesībām, ko sniedz šis statuss. 
/ Karina Kaca, Juridiskā biroja INLAT PLUS Starptautiskās nodaļas vadītāja /