Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. augusts
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

24.03.2014

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījies Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē, kas notika 2014.gada 20.martā. Pasākuma gaitā, kuru atklāja Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Marks Pekala, notika valdes locekļu ievēlēšana.
05.02.2014

Svarīgi likumu grozījumi, kas stājās spēkā ar 2014.gada 1.janvāri. Papildinājums.

Grozījumi likumā par nodokļiem un nodevām
Likumā tika ieviests jauns jēdziens „riska fiziskā persona” un „riska adrese”. Šo jēdzienu definīcijas tiek norādītas likuma 1.panta 30. un 31.punktos. Minēto grozījumu sakarā jāsāk uztraukties tām komercsabiedrību amatpersonām un dalībniekiem, kuru komercsabiedrības neveic komercdarbību, kam ir lieli nodokļu parādi vai attiecībā uz tiem tika pieņemts lēmums par saimnieciskās darbības apturēšanu. Šādas personas tiks iekļautas riska personu sarakstā un trīs gadu laikā tās nevarēs kļūt par komercsabiedrību dalībniekiem vai amatpersonām.
31.01.2014

Ierobežojumi ārvalstīs reģistrēto vieglo automobiļu izmantošanai

Pa Latviju brauc ļoti dauz mašīnu ar ārvalsts numuriem. Vairāku labuma gūšanas iemēslu dēļ Latvijas uzņēmēji uzskata par labāku reģistrēt iegādātos automašīnus citās valstīs. Noteiktajās valstīs šim mērķim bija nepieciešams nodibināt komercsabiedrību. Likumi un nodokļi dažādās valstīs, ka ir zinams, atšķirās, un Latvijā diemžēl tie ir pasīksti, kas izraisīja augstāk minēto situāciju.
21.01.2014

Būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā, kuras stājās spēkā ar 2014.gada 1.janvāri

Līdz ar jauno gadu stājušās spēkā būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā. Piedāvājam apskatīt INLAT PLUS speciālistu sagatavoto informātīvo uzziņu par grozījumiem.

28.12.2013

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

INLAT PLUS kolektīvs sirsnīgi apsveic savus klientus, partnerus un draugus Ziemassvētkos! Novēlam Jums gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu!


25.11.2013

Juridiskais birojs INLAT PLUS izsaka visdziļāko līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, viņu ģimenēm un tuviniekiem.

Tā ir milzīga traģēdija Rīgai un visai Latvijai.

Esam domās ar Jums.