Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. jūlijs
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

08.07.2013

ASV Neatkarības Dienas svinības

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās ASV Neatkarības Dienai veltītajā pasākumā. ASV Vēstniecības un Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā organizētās ikgadējās svinības notika 2013.gada 29.jūnijā ASV Vēstniecības teritorijā. Pasākuma atklāšanā uzstājās ASV vēstnieks Marks Pekala, pēc kā vairāk nekā 1000 viesu varēja izbaudīt dzīvo mūziku un citus organizatoru sagatavotus izklaides pasākumus.
03.07.2013

Grozījumi Komerclikumā un eiro ieviešana

Cienījamie klienti un mājas lapas lietotāji! uridiskais birojs Inlat Plus vērš Jūsu uzmanību, ka 2013.gada 1.jūlijā stājās spēkā grozījumi LR Komerclikumā. Grozījumu mērķis ir ierobežot reiderismu un stiprināt uzņēmumu dalībnieku tiesisko aizsardzību.
19.06.2013

Es iegādājos nekustamo īpašumu Eiropā! Ko darīt tālāk?

Juridiskajam birojam INLAT PLUS ir ilggadējā pieredze termiņuzturēšanas atļauju noformēšanā uz dažādiem pamatiem. Pēdējo trīs gadu garumā vispopulārākais investīcijas ieguldījumu veids uzturēšanas atļaujas Latvijā saņemšanai ir nekustamā īpašuma iegāde. Pēc LR Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvaldes ziņām termiņuzturēšanas atļauju Latvijā pērn pieprasīja 2435 ārzemnieki. 2012.gadā ārzemnieki ieguldīja nekustamā īpašuma iegādē vairāk nekā 200 miljonus eiro.
27.03.2013

Piedāvājam izmantot mūsu partneru pakalpojumus drošības jomā

Ar drošības speciālistu palīdzību un atbalstu, Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā saviem klientiem sekojošos mūsu partneru sniegtos pakalpojumus:
 • Dzīvojamo un biroju telpu apsardze, ražošanas teritoriju apsardze;
 • Fizisko personu un transportlīdzekļu pavadīšana;
 • Apsardzes un ugunsdrošības signalizācija;
 • Video novērošana, video monitorings;
 • Telpu audio monitorings noklausīšanas ierīču meklēšanai;
 • Personāla un kandidātu pārbaude, pieņemot darbiniekus;
 • Informācijas analīze par fiziskām un juridiskām personām;
 • Biznesa partneru pārbaude;
 • Citi pakalpojumi.
20.03.2013

Juridiskie pakalpojumi Kazahstānā

Juridiskais birojs INLAT PLUS paplašina savu sadarbības partneru loku, vienojoties par sadarbību ar juridisko pakalpojumu sniedzējiem no dažādām valstīm. Šajā sakarā informējam, ka juridiskais birojs INLAT PLUS noslēdza sadarbības līgumu ar partneriem Kazahstānā. Pateicoties nodibinātajai sadarbībai INLAT PLUS klientiem tagad tiek piedāvāti sekojošie pakalpojumi Kazahstānas teritorijā:
 • kompleksā investēšanas darbības nodrošināšana;
 • klientu interešu pārstāvība valsts institūcijās;
 • klientu interesējošo aktīvu kompleksā novērtēšana un iespējamo politisko, ekonomisko un tiesisko risku analīze;
 • stratēģijas izstrādāšana saistībā ar klienta ekonomisko darbību;
 • konfliktu noregulēšana ar valsts institūcijām un biznesa struktūrām;
 • citi juridiskie jautājumi.
04.03.2013

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā 20 gadu jubileja

2013.gada 2.martā juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās pasākumā, kas tika veltīts Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā 20.gadadienai. Svinībās, kurās piedalās ASV vēstnieks Marks Pekala, pulcēja vairāk nekā 200 viesu, kuru starpā bija pazīstami uzņēmēji, politiķi, preses pārstāvji. Jubilejā piedalījās arī LR Ministru Kabineta pārstāvji, tai skaitā ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā (ATPL) tika dibināta 1993.gadā ar 27 investoriem un uz doto brīdi tās sastāvā ir vairāk nekā 130 biedru. Jau vairākus gadus ATPL biedrs ir juridiskais birojs INLAT PLUS, aktīvi piedaloties pasākumos, kurus organizē ASV vēstniecība un ATPL. Juridiskais birojs INLAT PLUS veiksmīgi palīdz risināt juridiskos jautājumus gan ASV pilsoņiem Latvijas teritorijā, gan Latvijas pilsoņiem Amerikā, tādējādi veicot savu ieguldījumu divu valstu attiecībās.