Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

28.10.2013

Licencēto finanšu struktūru dibināšana Eiropas Savienības teritorijā

Vērtspapīru tirgus dalībnieku darbības (ieguldījumu pakalpojumu sniegšanas licence), ka arī maksājuma pakalpojumu sniegšanas un elektroniskās naudas emitēšanas kompāniju (licence maksājumu iestādes un elektroniskās naudas iestādes darbībai) licencēšana Latvijas Republikā.
17.10.2013

Palīdzība dubultpilsonības noformēšana Latvijā

Juridiskais birojs INLAT PLUS informē, ka 2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā LR Pilsonības likuma grozījumi, kuri citā starpā citu papildina likumu ar dubultpilsonību regulējošām normām. Tagad noteiktajos gadījumos likums atļauj dubultpilsonības izveidošanu saņemot Latvijas pasi naturalizācijas kārtībā vai uz citiem pamatiem.
22.08.2013

Palīdzība vīzu un ielūgumu noformēšanā

Paplašinot savu darbības sfēru, Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā saviem klientiem palīdzību vīzu un ielūgumu noformēšanā biznesa braucieniem uz Latviju nekustamā īpašuma iegādei vai uz citiem likumiskiem pamatiem. Papildus informācijas saņemšanai zvāniet 67 505 970 vai rakstiet ip@inlatplus.lv
02.08.2013

Radinieku meklēšana visā pasaulē un dzimtas ciltskoka izpēte

Katram cilvēkam ir savs neatkārtojamais dzīvesstāsts. Mūsu senči reiz dzīvoja, mīlēja, strādāja, karoja, gāja bojā, un tāpēc ir piemiņas un cieņas vērti. Pēdējā laikā ir ievērojami pieaugusi cilvēku interese par savām saknēm un savas dzimtas vēsturi. Reti kuram ir iespēja un laiks patstāvīgi nodarboties ar radniecības saišu izpēti un atjaunošanu, jo tas ir ārkārtīgi sarežģīts un laikietilpīgs darbs, kas ietver sevī ilgstošu komunikāciju ar dažādām iestādēm, organizācijām, arhīvu, muzeju un bibliotēku materiālu rūpīgu izpēti,  it īpaši, ja tas viss atrodas ārzemēs.   
08.07.2013

ASV Neatkarības Dienas svinības

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās ASV Neatkarības Dienai veltītajā pasākumā. ASV Vēstniecības un Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā organizētās ikgadējās svinības notika 2013.gada 29.jūnijā ASV Vēstniecības teritorijā. Pasākuma atklāšanā uzstājās ASV vēstnieks Marks Pekala, pēc kā vairāk nekā 1000 viesu varēja izbaudīt dzīvo mūziku un citus organizatoru sagatavotus izklaides pasākumus.
03.07.2013

Grozījumi Komerclikumā un eiro ieviešana

Cienījamie klienti un mājas lapas lietotāji! uridiskais birojs Inlat Plus vērš Jūsu uzmanību, ka 2013.gada 1.jūlijā stājās spēkā grozījumi LR Komerclikumā. Grozījumu mērķis ir ierobežot reiderismu un stiprināt uzņēmumu dalībnieku tiesisko aizsardzību.