Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

19. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

20.03.2013

Juridiskie pakalpojumi Kazahstānā

Juridiskais birojs INLAT PLUS paplašina savu sadarbības partneru loku, vienojoties par sadarbību ar juridisko pakalpojumu sniedzējiem no dažādām valstīm. Šajā sakarā informējam, ka juridiskais birojs INLAT PLUS noslēdza sadarbības līgumu ar partneriem Kazahstānā. Pateicoties nodibinātajai sadarbībai INLAT PLUS klientiem tagad tiek piedāvāti sekojošie pakalpojumi Kazahstānas teritorijā:
  • kompleksā investēšanas darbības nodrošināšana;
  • klientu interešu pārstāvība valsts institūcijās;
  • klientu interesējošo aktīvu kompleksā novērtēšana un iespējamo politisko, ekonomisko un tiesisko risku analīze;
  • stratēģijas izstrādāšana saistībā ar klienta ekonomisko darbību;
  • konfliktu noregulēšana ar valsts institūcijām un biznesa struktūrām;
  • citi juridiskie jautājumi.
04.03.2013

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā 20 gadu jubileja

2013.gada 2.martā juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās pasākumā, kas tika veltīts Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā 20.gadadienai. Svinībās, kurās piedalās ASV vēstnieks Marks Pekala, pulcēja vairāk nekā 200 viesu, kuru starpā bija pazīstami uzņēmēji, politiķi, preses pārstāvji. Jubilejā piedalījās arī LR Ministru Kabineta pārstāvji, tai skaitā ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā (ATPL) tika dibināta 1993.gadā ar 27 investoriem un uz doto brīdi tās sastāvā ir vairāk nekā 130 biedru. Jau vairākus gadus ATPL biedrs ir juridiskais birojs INLAT PLUS, aktīvi piedaloties pasākumos, kurus organizē ASV vēstniecība un ATPL. Juridiskais birojs INLAT PLUS veiksmīgi palīdz risināt juridiskos jautājumus gan ASV pilsoņiem Latvijas teritorijā, gan Latvijas pilsoņiem Amerikā, tādējādi veicot savu ieguldījumu divu valstu attiecībās.
01.03.2013

Sadarbības priekšlikums

Sakarā ar ienākšanu Ķīnas tirgū juridiskais birojs INLAT PLUS aicina sadarbībai cilvēkus, kuri vēlas praktizēt savas ķīniešu valodas zināšanas un iegūt interesantu pieredzi. Zvaniet 67505970, 26403577 vai rakstiet ip@inlatplus.lv01.02.2013

Imigrācija uz ASV - programma investoriem

Sadarbībā ar saviem amerikāņu partneriem juridiskais birojs INLAT PLUS sniedz palīdzību investīciju vīzas ЕВ-5 noformēšanā. Programmas ЕВ-5 mērķis ir dot iespēju ārvalstu investoriem un viņu ģimenes locekļiem (līdz 21 gadam) saņemt pastāvīgo uzturēšanas atļauju ASV, veicot finanšu ieguldījumus biznesā ASV teritorijā.
09.11.2012

ASV prezidenta vēlēšanas

Demokrātijas idejas, kuras nodibinājis Tomass Džefersons un iekarojis Abrahams Linkolns, guva apstiprinājumu notikušajās ASV prezidenta vēlēšanas (2012). Apsveicam prezidentu Baraku Obamu ar ievēlēšanu uz jauno termiņu un vēlām turpmākos panākumus!


15.10.2012

Pateicības vārdi no Lietišķo Sieviešu Apvienības


Lietišķo Sieviešu Apvienība izteica pateicību Juridiskajam birojam INLAT PLUS par nolasītām lekcijām ģimenes tiesību jomā.