Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

02.10.2012

Brokastis ar jaunu ASV vēstnieku

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā organizētajā pieņemšanā par godu jaunajam ASV vēstniekam Latvijā Markam Pekalam.
02.10.2012

Jaunums – Bizness un grāmatvedības pakalpojumi Īrijā

Sadarbībā ar mūsu Īrijas partneriem juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā kvalificētu juridisko palīdzību biznesa organizācijas jautājumos Īrijā, kā arī profesionālos grāmatvedības pakalpojumus un nodokļu plānošanu Īrijā.
17.09.2012

Jaunums – Bizness Anglijā un biznesa imigrācija uz Lielbritāniju

Sadarbībā ar angļu partneriem juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā kvalificētu juridisko palīdzību jautājumos, kas saistiti ar biznesu un imigrāciju uz Lielbritāniju
04.07.2012

ASV Neatkarības dienas svinības

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās ASV Neatkarības Dienai veltītajā pasākumā. ASV Vēstniecības un Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā organizētās ikgadējās svinības notika 2012.gada 2.jūlijā Mežaparkā Lielās estrādes teritorijā. Pasākuma atklāšanā uzstājās ASV vēstniece Džūdita Gārbere, pēc kā vairāk nekā 1000 viesu varēja izbaudīt dzīvo mūziku un citus organizatoru sagatavotus izklaides pasākumus.
Bildes no pasākuma var apskatīties Inlat Plus Facebook lapā: https://www.facebook.com/inlatplus

22.06.2012

Priecīgus Līgo svētkus!

Apsveicam visus mūsu klientus un draugus vasaras saulgriežu svētkos – LĪGO! Jebkurš iemesls ir labs, lai atcerētos vienam otru un novēlētu laimi. Un lai šodien par šādu iemeslu kļūs Jāņu diena!


18.06.2012

Vecticībnieku Uzņēmēju 2.starptautiskais forums

2012.gada 9.jūnijā juridiskā biroja “INLAT PLUS” speciālisti piedalījās 2.starptautiskajā forumā, kuru organizēja Vecticībnieku Uzņēmēju Starptautiskā Ģilde. Pasākuma mērķis bija lietišķu sakaru starp dažādu valstu vecticībniekiem uzņēmējiem izveidošana, kristīgu vērtību, vecticībnieku uzņēmējdarbības normu un tradīciju nostiprināšana.