Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

10. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

18.06.2012

Vecticībnieku Uzņēmēju 2.starptautiskais forums

2012.gada 9.jūnijā juridiskā biroja “INLAT PLUS” speciālisti piedalījās 2.starptautiskajā forumā, kuru organizēja Vecticībnieku Uzņēmēju Starptautiskā Ģilde. Pasākuma mērķis bija lietišķu sakaru starp dažādu valstu vecticībniekiem uzņēmējiem izveidošana, kristīgu vērtību, vecticībnieku uzņēmējdarbības normu un tradīciju nostiprināšana.
16.04.2012

Biznesa attiecību attīstība starp Latviju un Turciju

2012.gada 13.aprīlī Juridiskā biroja INLAT PLUS pārstāvji piedalīljās Turcijas biznesa, tirdzniecības un kultūras institūta (TBCCI) rīkotajā pasākumā, kas tika veltīts Latvijas un Turcijas savstarpējo biznesa attiecību attīstībai.
01.03.2012

Biznesa organizēšana Šveicē

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā kvalificēto palīdzību jautājumos, kas saistīti ar biznesa organizēšanu Šveicē. Kompānija Šveicē simbolizē prestižu, drošu un nopietnu biznesu, tā ir ideāla vieta ārvalstu biroja izveidošanai. Tiem, kas vēlas pārbraukt uz Šveici un uzsākt tur savu biznesu, kompānijas reģistrācija ir vislabākais variants. Turklāt, pateicoties Šveices nodokļu likumdošanas īpašībām, kompānijas reģistrācija Šveicē ir viens no visizdevīgākajiem  investīciju veidiem Eiropā.
28.02.2012

Konta atvēršanas īpašības Šveices bankā

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā Jūsu uzmanībai īsu pārskatu par Šveices banku sistēmu. Šveices banku sistēma ir pazīstama ar savām vairākos gadsimtos izkoptām tradīcijām. Pateicoties valsts politiskai un ekonomiskai stabilitātei,  šeit pastāv lojāla likumdošanas sistēma, plašs starptautisko sakaru tīkls, stabila valūta un absolūta drošība – tas viss padara Šveices bankas par vispievilcīgākajām iestādēm  kapitāla ieguldīšanai.
24.02.2012

Kā pārsūdzēt radaru sodus?

Konsultē jurists Edgars Džeriņš
Nav nekādu šaubu, ka ātruma režīma ievērošana ir jākontrolē. Taču tas ir jādara likumā noteiktajā kārtībā. Šobrīd visi lēmumi, kur pārkāpums fiksēts ar fotoradaru, ir pretlikumīgi. Līdz ar to visi lēmumi ir pārsūdzami. Vispirms tiks sniegts juridisko problēmu apskats, bet pēc tam apraksts par lēmumu pārsūdzēšanas kārtību, kā arī sūdzības un pieteikuma tiesā paraugs (lēmuma pārsūdzēšana ir bez maksas, turklāt sods nav jāmaksā līdz sūdzības izskatīšanai).
/ Edgars Džeriņš /
27.01.2012

Kompāniju monitorings - jaunais pakalpojums mūsu klientiem

Juridiskais birojs INLAT PLUS paplašina savas iespējas juridiskās apkalpošanas jomā un piedāvā jaunus pakalpojumus, kurus Jūs varat izmantot vai nu pilnā apjomā, vai izvēloties sev saistošākos. Mēs piedāvājam sekot klientu stāvoklim un statusam, sniegt rekomendācijas pēc esošām izmaiņām, kā arī, nepieciešamības gadījumā, rīkoties Jūsu vārdā Jūsu interešu aizstāvēšanai.