Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. februāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Kompleksa juridiskā apkalpošana
KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju.
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

04.07.2012

ASV Neatkarības dienas svinības

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās ASV Neatkarības Dienai veltītajā pasākumā. ASV Vēstniecības un Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā organizētās ikgadējās svinības notika 2012.gada 2.jūlijā Mežaparkā Lielās estrādes teritorijā. Pasākuma atklāšanā uzstājās ASV vēstniece Džūdita Gārbere, pēc kā vairāk nekā 1000 viesu varēja izbaudīt dzīvo mūziku un citus organizatoru sagatavotus izklaides pasākumus.
Bildes no pasākuma var apskatīties Inlat Plus Facebook lapā: https://www.facebook.com/inlatplus

22.06.2012

Priecīgus Līgo svētkus!

Apsveicam visus mūsu klientus un draugus vasaras saulgriežu svētkos – LĪGO! Jebkurš iemesls ir labs, lai atcerētos vienam otru un novēlētu laimi. Un lai šodien par šādu iemeslu kļūs Jāņu diena!


18.06.2012

Vecticībnieku Uzņēmēju 2.starptautiskais forums

2012.gada 9.jūnijā juridiskā biroja “INLAT PLUS” speciālisti piedalījās 2.starptautiskajā forumā, kuru organizēja Vecticībnieku Uzņēmēju Starptautiskā Ģilde. Pasākuma mērķis bija lietišķu sakaru starp dažādu valstu vecticībniekiem uzņēmējiem izveidošana, kristīgu vērtību, vecticībnieku uzņēmējdarbības normu un tradīciju nostiprināšana.
16.04.2012

Biznesa attiecību attīstība starp Latviju un Turciju

2012.gada 13.aprīlī Juridiskā biroja INLAT PLUS pārstāvji piedalīljās Turcijas biznesa, tirdzniecības un kultūras institūta (TBCCI) rīkotajā pasākumā, kas tika veltīts Latvijas un Turcijas savstarpējo biznesa attiecību attīstībai.
01.03.2012

Biznesa organizēšana Šveicē

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā kvalificēto palīdzību jautājumos, kas saistīti ar biznesa organizēšanu Šveicē. Kompānija Šveicē simbolizē prestižu, drošu un nopietnu biznesu, tā ir ideāla vieta ārvalstu biroja izveidošanai. Tiem, kas vēlas pārbraukt uz Šveici un uzsākt tur savu biznesu, kompānijas reģistrācija ir vislabākais variants. Turklāt, pateicoties Šveices nodokļu likumdošanas īpašībām, kompānijas reģistrācija Šveicē ir viens no visizdevīgākajiem  investīciju veidiem Eiropā.
28.02.2012

Konta atvēršanas īpašības Šveices bankā

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā Jūsu uzmanībai īsu pārskatu par Šveices banku sistēmu. Šveices banku sistēma ir pazīstama ar savām vairākos gadsimtos izkoptām tradīcijām. Pateicoties valsts politiskai un ekonomiskai stabilitātei,  šeit pastāv lojāla likumdošanas sistēma, plašs starptautisko sakaru tīkls, stabila valūta un absolūta drošība – tas viss padara Šveices bankas par vispievilcīgākajām iestādēm  kapitāla ieguldīšanai.