Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

22. marts
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

30.01.2012

Uzturēšanas atļaujas Lielbritānijā

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā Jums un Jūsu ģimenei augsti kvalificēto palīdzību Lielbritānijas uzturēšanas atļauju saņemšanas jautājumos.
Piedāvājam jūsu uzmanībai divus vīzu veidus (vīza Investoram un vīza Uzņēmējam) turīgajām fiziskajām personām, kas ļauj pretendēt uz pastāvīgo uzturēšanos Lielbritānijā (un turpmāk arī – pilsonību).
19.01.2012

Kā bez problēmām pārcelties uz Latviju

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā savus pakalpojumus Latvijas tirgū jau vairāk nekā 15 gadu. Starp mūsu klientiem ir ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī daudz ārzemnieku, tai skaitā Krievijas un citu pēcpadomju valstu pilsoņi. Ar ko Latvija piesaista savus kaimiņus, stāsta INLAT PLUS valdes priekšsēdētājs Viktors Koposovs.
17.01.2012

你好!

Juridiskais birojs INLAT PLUS informē, ka pēdējā laikā tiek novērota pastiprināta interese par sadarbību starp Latviju un Ķīnu. Latvijas biznesmeņi arvien biežāk mēģina iekarot Ķīnas tirgu, savukārt, ķīniešu uzņēmēji ar ziņkārību vēro Latviju un interesējas par investīciju iespējām Latvijas ekonomikā vai biznesa atvēršanu. Mūsu juridiskais birojs veiksmīgi konsultē klientus no Ķīnas par biznesa organizācijas jautājumiem un uzturēšanas atļauju saņemšanas iespējām Latvijā. Sekojot jaunajām tendencēm, paziņojam, ka esam sagatavojuši mūsu mājaslapas versiju ķīniešu valodā.
22.12.2011

Fiktīvo laulību tiesiskās sekas

2011.gada 20.decembrī juridiskā biroja Inlat Plus pārstāvji piedalījušies fiktīvo laulību problēmām veltītā sanāksmē, kuru rīkoja Latvijas Republikas Iekšlietu ministrija. Apspriešanas gaitā tika skarti jautājumi par fiktīvo laulību īpašībām, to novēršanas pasākumiem, iespēju pastiprināt atbildību par ievilināšanu fiktīvajā laulībā, kā arī tika piedāvāti visu ar šo saistīto problēmu atrisināšanas ceļi.
/ Dmitrijs Šustovs, Andrejs Svikšs /
14.12.2011

Fiktīva laulība - aktuāla problēma daudzām latvijas sievietēm

Pēdējo gadu laikā strauji pieaudzis to cilvēku skaits, kuri Latvijas sarežģītās sociālekonomiskās situācijas ietekmē pamet mūsu valsti darba meklējumos. Paralēli arvien izplatītāka kļūst fiktīvās laulības problēma, kurā tiek iesaistītas Latvijas sievietes, kas strādā dažādās valstīs, it īpaši Īrijā. Ir skaidrs, ka viņas devās prom no Latvijas cerībā uz labāko un nodrošinātāko dzīvi. Tādām sievietēm fiktīva laulība ar ārzemnieku ir tieksme uzlabot savu materiālo stāvokli
/ Karīna Kaca /
08.11.2011

Surogātmaternitāte Latvijā

Bērni – tā ir laime! Un ļoti sāp sirds, ja šī laime neklauvē pie mūsu durvīm. Pastāvošās medicīniskās tehnoloģijas ļauj atrisināt neauglības problēmu ātri, kvalitatīvi un bez sāpēm. Nerunājot par plaši pazīstamu mākslīgu apaugļošanu un apsēklošanu, pēdējā laikā augošo popularitāti iegūst tā saucamā “surogātmaternitāte”, kura rezultātā sieviete labprātīgi piekrīt kļūt grūtai ar mērķi iznēsāt un dzemdēt bioloģiski svešu bērnu, lai turpmāk nodotu viņu audzināšanai citām personām – ģenētiskiem vecākiem. Juridiski viņi tiks uzskatīti par šī bērna vecākiem, neraugoties uz to, ka šo bērnu iznēsāja un dzemdēja surogātmāte.
/ Žeļezņakova Kristīna, Šustovs Dmitrijs /