Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. septembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

22.12.2011

Fiktīvo laulību tiesiskās sekas

2011.gada 20.decembrī juridiskā biroja Inlat Plus pārstāvji piedalījušies fiktīvo laulību problēmām veltītā sanāksmē, kuru rīkoja Latvijas Republikas Iekšlietu ministrija. Apspriešanas gaitā tika skarti jautājumi par fiktīvo laulību īpašībām, to novēršanas pasākumiem, iespēju pastiprināt atbildību par ievilināšanu fiktīvajā laulībā, kā arī tika piedāvāti visu ar šo saistīto problēmu atrisināšanas ceļi.
/ Dmitrijs Šustovs, Andrejs Svikšs /
14.12.2011

Fiktīva laulība - aktuāla problēma daudzām latvijas sievietēm

Pēdējo gadu laikā strauji pieaudzis to cilvēku skaits, kuri Latvijas sarežģītās sociālekonomiskās situācijas ietekmē pamet mūsu valsti darba meklējumos. Paralēli arvien izplatītāka kļūst fiktīvās laulības problēma, kurā tiek iesaistītas Latvijas sievietes, kas strādā dažādās valstīs, it īpaši Īrijā. Ir skaidrs, ka viņas devās prom no Latvijas cerībā uz labāko un nodrošinātāko dzīvi. Tādām sievietēm fiktīva laulība ar ārzemnieku ir tieksme uzlabot savu materiālo stāvokli
/ Karīna Kaca /
08.11.2011

Surogātmaternitāte Latvijā

Bērni – tā ir laime! Un ļoti sāp sirds, ja šī laime neklauvē pie mūsu durvīm. Pastāvošās medicīniskās tehnoloģijas ļauj atrisināt neauglības problēmu ātri, kvalitatīvi un bez sāpēm. Nerunājot par plaši pazīstamu mākslīgu apaugļošanu un apsēklošanu, pēdējā laikā augošo popularitāti iegūst tā saucamā “surogātmaternitāte”, kura rezultātā sieviete labprātīgi piekrīt kļūt grūtai ar mērķi iznēsāt un dzemdēt bioloģiski svešu bērnu, lai turpmāk nodotu viņu audzināšanai citām personām – ģenētiskiem vecākiem. Juridiski viņi tiks uzskatīti par šī bērna vecākiem, neraugoties uz to, ka šo bērnu iznēsāja un dzemdēja surogātmāte.
/ Žeļezņakova Kristīna, Šustovs Dmitrijs /
17.10.2011

INLAT PLUS ir Lielbritānijas Tirdzniecības palātas biedrs

Juridiskais birojs INLAT PLUS kļuva par Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības palātas biedru. Apliecību par dalību šajā organizācijā mums prezentēja Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības palātas direktors Mārcis Liors Skadmanis.

 
12.09.2011

Izšķirties ar ārzemnieku tagad ir vieglāk!

“Palīdziet izšķirt Īrijā noslēgtu laulību!”, “Steidzami vēlos izšķirties ar ārzemnieku Latvijā!” – pēdējā laikā juridiskajā birojā INLAT PLUS arvien biežāk griežas klienti ar šādiem lūgumiem. Jāsaka, ka kopš 2011.gada 1.februāra ir kļuvis iespējams izšķirt laulību pie notāra, praktiski katru dienu mums zvana un sūta e-pastus sievietes, kuras savulaik noslēgušas laulību ar ārzemnieku kādā no ārvalstīm, bet tagad vēlas šķirt šo laulību, taču jau Latvijā.
05.09.2011

Bizness un nodokļi Lielbritānijā

Turpinot savu attīstību Lielbritānijas teritorijā, šogad juridiskais birojs INLAT PLUS kļuva par Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palātas biedru un piedāvā saviem klientiem, kā arī visām ieinteresētām personām īsu ieskatu Lielbritānijas nodokļos.