Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. novembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

07.07.2011

ASV Neatkarības Diena

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās ASV Neatkarības Dienai veltītajā pasākumā.
29.06.2011

Konference par biznesa attīstību Latvijā un Lielbritānijā

2011.gada 25.maijā juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījies konferencē, kas tika veltīta biznesa attīstības jautājumiem Latvijā un Lielbritānijā.
27.05.2011

Grozījumi Imigrācijas likumā

Juridiskais birojs “Inlat Plus” informē, ka Saeima galīgajā lasījumā ir pieņēmusi grozījumus Imigrācijas likumā, kas nosaka papildus prasības ārvalstu investoriem uzturēšanās atļaujas saņemšanai. Lai gan daudzi tās vērtē kā stingrākas, tomēr ir beidzies nelielais uztraukums, kas valdīja pēdējos mēnešos sakarā ar to, ka daži aicināja dažus Imigrācijas likuma pantus vispār svītrot.
24.03.2011

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījies Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē, kas notika 2011.gada 17.martā. Pasākuma gaitā, kuru atklāja Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Džūdita Gārbere, notika valdes locekļu ievēlēšana.

26.01.2011

Jauns krāpnieku uzbrukums Latvijai

Pēdējā laikā juridiskais birojs INLAT PLUS saņem virkni jautājumu no cilvēkiem sakarā ar elektroniskajām vēstulēm, kas satur aptuveni sekojošo informāciju: “Apsveicam! Jūsu e-pasta adrese laimējusi 1000000 USD…” Šādu vēstuļu virsraksts vien izraisa aizdomas. No vēstules cilvēks uzzina, ka kaut kāda organizācija ir veikusi loteriju, kurā uzvarējis tieši viņš, pareizāk sākot, viņa e-pasta adrese. Uzvarētājam prasa nekavējoties paziņot savus personiskos datus: vārds, uzvārds, dzīvesvieta, telefona numurs, vecums, nodarbošanās u.c.
/ Jevgeņijs Beļajevs /
05.11.2010

Kā iespraukties kreditoru rindā

Atgūt parādu no kompānijas, kas iet uz maksātnespēju, ir uzdevums, kurā atbilde pavisam nav viennozīmīga. Turklāt šī uzdevuma izpildes gaitā priekšlaicīgi šķirties no savas naudas draud pašam kreditoram. Par tipiskākiem riskiem stāsta juridiskās kompānijas Inlat Plus valdes loceklis Aleksandrs Ļenkovskis.
/ Oksana Migunova, Бизнес & Референт, tulkojums /