Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

05.11.2010

Kā iespraukties kreditoru rindā

Atgūt parādu no kompānijas, kas iet uz maksātnespēju, ir uzdevums, kurā atbilde pavisam nav viennozīmīga. Turklāt šī uzdevuma izpildes gaitā priekšlaicīgi šķirties no savas naudas draud pašam kreditoram. Par tipiskākiem riskiem stāsta juridiskās kompānijas Inlat Plus valdes loceklis Aleksandrs Ļenkovskis.
/ Oksana Migunova, Бизнес & Референт, tulkojums /
13.10.2010

Kompleksa juridiskā apkalpošana – Ziemassvētku piedāvājums!

Sarežģītajos ekonomiskajos apstākļos daudziem uzņēmējiem rodas dažāda veida juridiska rakstura problēmas.
Lai palīdzētu Jums operatīvi un nedārgi atrisināt jebkura veida juridiskos jautājumus, mūsu juridiskais birojs piedāvā jauniem klientiem īpašu Ziemassvētku akciju – 25% atlaidi kompleksajai juridiskai apkalpošanai. Atlaide būs spēkā, ja abonenta līgums tiks noslēgts vismaz uz 6 mēnešiem.
Sīkāk pā tālr.67505970 vai 26403577.
01.10.2010

Uzturēšanās atļauju saņemšanas prakses apskats

Kopš 2010.gada 1.jūlija ir stājušies spēkā daudzi jauni grozījumi imigrācijas likumdošanā, kas piedāvā  apmaiņā pret dažāda veida ieguldījumiem tiesības pieprasīt uzturēšanās atļauju Latvijā.
Ik dienas Juridiskais birojs Inlat Plus saņem ļoti daudz ārvalstnieku lūgumus atbildēt uz neskaidriem jautājumiem par jaunajām iespējām un pieprasījumus pēc juridiskas palīdzības investīciju veikšanā un uzturēšanās atļaujas (turpmāk – TUA) saņemšanā. Lai samazinātu kļūdainu darījumu noformēšanu, kas liedz saņemt uzturēšanās atļaujas, Juridiskais birojs Inlat Plus sniedz nelielu ieskatu normatīvajos aktos un dalās savā pieredzē uzturēšanās atļauju saņemšanā saviem klientiem.
/ www.lid.lv /
11.08.2010

Laulības līgums – arī centieni pasargāt mantu no kreditoriem

Ekonomiskajai situācijai pasliktinoties, bieži laulību līgumi slēgti, lai pasargātu mantu no kreditoriem. Piemēram, nosakot visas laulāto mantas šķirtību un "norakstot" būtiskākos īpašumus uz otra laulātā vārda.
/ Dienas Bizness, Elīna Pankovska /
06.07.2010

Latvijas atvēršana radot milzu interesi no NVS puses

Interese investēt Latvijā un apmaiņā pret to dabūt uzturēšanās atļauju ir liela, un pamatā to izrāda NVS valstīs dzīvojošie - viņi  lielākoties savu naudu vēlas ieguldīt nekustamajos īpašumos Rīgā un  Jūrmalā, avīzei Diena saka Rietumu bankā un juridiskajā birojā Inlat  Plus.
/ Diena.lv /
25.05.2010

Juridiskais birojs Inlat Plus analizē grozījumus Imigrācijas likumā

Juriste Santa Gāršniece priekš "Lietišķās informācijas dienests".
2010.gada 01.jūlijā stāsies spēkā būtiski grozījumi Imigrācijas likumā, kas piedāvās jaunas trīs uzturēšanās atļaujas saņemšanas iespējas.