Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

18. jūnijs
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

09.03.2010

Jaunas uzturēšanās atļaujas saņemšanas iespējas

JURIDISKAIS BIROJS INLAT PLUS INFORMĒ: JAUNAS UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAS SAŅEMŠANAS IESPĒJAS
Juridiskais birojs INLAT PLUS paziņo visiem saviem klientiem: 2010.gada 4.martā Saeima ir apstiprinājusi Migrācijas likuma grozījumus, kas paredz termiņuzturēšanās atļaujas izsniegšanas iespēju ārzemju investoriem, kuri ieguldījuši mūsu valsts ekonomikā lielus finanšu līdzekļus.
Likuma jaunā redakcija stāsies spēkā 2010.gada 1.jūlijā.

05.02.2010

Tiek piedāvāta piedalīšanās investīciju projektā

Tiek piedāvāta piedalīšanās investīciju projektā Vācijas teritorijā (Berlīne).

Juridiskais birojs INLAT PLUS sadarbībā ar saviem vācu partneriem piedāvā potenciāliem investoriem piedalīties investīciju projektā – veco ļaužu aprūpes servisa organizācijā Vācijas teritorijā (Berlīne), kuru finansē valsts.

09.12.2009

LIVE RĪGA – pirmais lielais projekts Latvijas imidža uzlabošanai

Juridiskā biroja INLAT PLUS prezidents Viktors Koposovs bija viens no daudzajiem iepriekšējās dienās notikušā LIVE RĪGA partneru Foruma dalībniekiem. Dažas viņa domas par tūrisma attīstības Latvijas galvaspilsētā projekta atbalstu, protams, ir uzmanības vērti.
/ Olga Pavuka, Baltic Course (tūlkojums) /
08.12.2009

Mēs par Rīgu jeb kas labi rīdziniekiem – labi viesiem!

Juridiskais birojs Inlat Plus ir PAR RĪGU un pievienojas visiem tiem, kas ir izteikuši atbalstu iniciatīvai, kas jau ir materializējusies – projektam Live Riga! Mūsu skatījumā šis projekts ir ne tikai veids, kā popularizēt tūristiem Rīgu, bet galvenokārt veids kā pateikt, ka ikkatra rīdzinieka spēkos ir darīt labāku šo pilsētu. Pēdēja laika negācijas, kas saistītas ar valstī un jo īpaši augstākajos varas gaiteņos notiekošo, neļauj adekvāti reaģēt uz pozitīvisma kampaņām un izvēlēties savu personīgo attieksmi pret jauno zīmolu Live Riga.
05.11.2009

Speciāls piedāvājums!

Juridiskais birojs INLAT PLUS krīzes apstākļos piedāvā juridisko palīdzību uz izdevīgiem noteikumiem.

Darbinieki, kuru tiesības tika aizskartas atlaišanas rezultātā un kuri nepiekrīt darba devēja darbībām atlaišanas gaitā, var griezties pie mums un saņemt kvalificētu juridisko palīdzību visos viņu interesējošajos jautājumos.
08.10.2009

Meklē mantiniekus

Juridiskais birojs INLAT PLUS meklē Amalie Lott mantiniekus (meitas uzvārds Jakobson, dzimusi Krievijā, ciemā Teremets-Kurlyandskiy, 01.02.1914. vai 01.02.1917. gadā), kura mirusi Vācijā un atstājusi tur diezgan lielu mantojumu. Mūs interesē Amalie Lott brāļi, māsas un to lejupejošie radinieki.

Visus iespējamos mantiniekus lūdzam griezties juridiskā biroja INLAT PLUS ofisā, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 40-15, tālr. uzziņām: 67505970, 26403577