Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

25.05.2010

Juridiskais birojs Inlat Plus analizē grozījumus Imigrācijas likumā

Juriste Santa Gāršniece priekš "Lietišķās informācijas dienests".
2010.gada 01.jūlijā stāsies spēkā būtiski grozījumi Imigrācijas likumā, kas piedāvās jaunas trīs uzturēšanās atļaujas saņemšanas iespējas.
13.05.2010

Ziņas par sadarbību

Paziņojam mūsu klientiem, ka juridiskais birojs INLAT PLUS savas darbības paplašināšanai ir parakstījis sadarbības līgumu un izveidojis partnerattiecības ar juridisko firmu “Юрвест” (Krievija).
Ar mūsu juridiskā biroja palīdzību Jūs varat saņemt dažāda veida juridiskos pakalpojumus, tai skaitā muitas tiesiskajās attiecībās Krievijas Federācijas teritorijā, kas saistītas ar muitas iestāžu prettiesisku darbību apstrīdēšanu ar obligātu tiesas lēmuma vai cita normatīvā akta citas kompetentas iestādes saņemšanu.

29.03.2010

Kompāniju dibināšana un pārvaldīšana, kuras atrodas nodokļu atvieglojumu zonās

Juridiskā biroja INLAT PLUS klientiem tiek sniegta iespēja izmantot mūsu pastāvīga partnera, angļu kompānijas RM Group, pakalpojumus, kas saistīti ar kompāniju dibināšanu un pārvaldīšanu visās galvenajās ārzonu jurisdikcijās, tai skaitā: Lielbritānijā, Bahamu salās, Britu Virdzīnu salās (BVI), Britu Anguilā, Kiprā, Menas salā, Džersijā, Luksemburgā, Panamā, Seišeļu salās, Samoa, Šveicē.
11.03.2010

Juridiskais birojs INLAT PLUS savu klientu interesēs un vārdā meklē sekojošus investīciju objektus - ejošas 3-4* viesnīcas Rīgā un tās apkārtnē, ar garantētu peļņu -  10% apmērā; nelielas bankas un optikas salonu tīklus Eiropas Savienībā.

Kontaktpersona papildus informācijas saņemšanai un piedāvājumu iesniegšanai – Inlat Plus prezidents Viktors Koposovs, 2-9216135, viktor@inlatplus.lv.
09.03.2010

Jaunas uzturēšanās atļaujas saņemšanas iespējas

JURIDISKAIS BIROJS INLAT PLUS INFORMĒ: JAUNAS UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAS SAŅEMŠANAS IESPĒJAS
Juridiskais birojs INLAT PLUS paziņo visiem saviem klientiem: 2010.gada 4.martā Saeima ir apstiprinājusi Migrācijas likuma grozījumus, kas paredz termiņuzturēšanās atļaujas izsniegšanas iespēju ārzemju investoriem, kuri ieguldījuši mūsu valsts ekonomikā lielus finanšu līdzekļus.
Likuma jaunā redakcija stāsies spēkā 2010.gada 1.jūlijā.

05.02.2010

Tiek piedāvāta piedalīšanās investīciju projektā

Tiek piedāvāta piedalīšanās investīciju projektā Vācijas teritorijā (Berlīne).

Juridiskais birojs INLAT PLUS sadarbībā ar saviem vācu partneriem piedāvā potenciāliem investoriem piedalīties investīciju projektā – veco ļaužu aprūpes servisa organizācijā Vācijas teritorijā (Berlīne), kuru finansē valsts.