Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

18. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

09.01.2017

Dubultpilsonības problēmas Latvijā

Latvijā dubultpilsonība ir atļauta tikai ar ES un NATO dalībvalstīm. Dubultpilsonība ar citām valstīm ir atļauta tikai trimdas/izsūtīto pēcnācējiem, latviešu pēctečiem (un atkal, ne visiem) un personām, kuras ir saņēmušas Latvijas pilsonību par īpašiem nopelniem. Visos citos gadījumos, dubultpilsonība ar "neatļautu" valsti ir aizliegta un izraisa Latvijas pilsonības atņemšanu. Persona, kurai ir atņemta pilsonība, ja nav izdevies pārsūdzēt šo lēmumu tiesā, var atjaunot Latvijas pilsonību tikai naturalizācijas ceļā.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
22.12.2016

Gaišus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Ja tu esi spējīgs saskatīt skaistumu, tas ir tikai tāpēc, ka skaistums ir tevī. Jo pasaule ir gluži kā spogulis, kurā ikviens redz savu atspulgu.
/Paulu Koelju/
 
Gaišos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā novēlam veiksmi, sapratni un produktivitāti Jūsu kolektīvam, kā arī laimi, labklājību un veselību Jūsu tuvajiem cilvēkiem.

Juridiskais birojs INLAT PLUS
 
24.11.2016

Jūsu adresē ir reģistrēta sveša kompānija? Ko darīt?

Jau vairākus gadus mūsu klientus uztrauc sekojošs jautājums: kādas var būt sabiedrības reģistrācijas sekas kādā konkrētā juridiskā adresē, piemērām, dzīvoklī, un kā šo adresi anulēt?
/ Veronika Telepņeva, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
18.11.2016

Sirsnīgi sveicam Latvijas 98. gada dzimšanas dienā!

Daudz vētru mums reiz pāri gājis,
Un, ja vēl daudz mums viņu būs. –
Dievs aicinās kā aicinājis
Arvienu atkal saulē mūs.
 
Caur laiku laikiem Viņš pa pēdām
Tik tāpēc latvju tautai nāk,
Lai reiz pēc posta un pēc bēdām
Tā celtos spēkā varenā.
 
Mēs varam iet caur visām mokām,
Mēz varam ciest vēl briesmīgāk:
Jo pacels Dievs uz savām rokām
Mūs tad, kad mūsu diena nāks.
(L. Breikšs.)  
17.11.2016

Tiesības uz Latvijas pilsonību, pamatojoties uz dzimšanu. Salīdzinoša apskate.

Vietai, kur esam dzimuši, var būt izšķiroša nozīme mūsu dzīvē. Pienākums aizsargāt savu valsti, maksāt nodokļus, ievērot noteiktus likumus – tie ir visi tie pienākumi, kurus cilvēki nav izvēlējušies paši, bet kuri uz viņiem tiek uzlikti, pamatojoties uz dzimšanu.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
25.08.2016

Galvenās izmaiņas Latvijas Imigrācijas likumā

2016.gada 1.jūlijā stājās spēkā jaunie grozījumi Latvijas Imigrācijas likumā. Grozījumi galvenokārt attiecās uz likuma pantiem, kuros tiek atrunāta termiņuzturēšanās atļaujas sniegšana ārzemniekam, kuri ir iegādājušies nekustamo īpašumu vai veikuši ieguldījumu sabiedrības pamatkapitālā. Turklāt, šie grozījumi rada ārzemniekam papildu finanšu izdevumus, ja termiņuzturēšanās atļauja tiek piešķirta, veicot ieguldījumu pamatkapitālā, kā arī gadījumā, ja tiek pieprasīta atkārtota termiņuzturēšanās atļauja pēc pirmā 5 gadu perioda beigām, bet ar atrunām, kas ļauj nedaudz samazināt izdevumu daļu.
/ Aleksandrs Koposovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /