Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

22. marts
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

24.09.2009

Zemnieku un zvejnieku saimniecībām jauns likums

No 2010. gada 1. janvāra stāsies spēkā jauns likums – Zemnieku un Zvejnieku saimniecību likums, kas turpmāk noteikts šo saimniecību, kā arī individuālo uzņēmumu statusa tiesisko regulējumu, dibināšanas pamatnoteikumus un darbību.
07.09.2009

Kā pārbaudīt partneri

Krīzes apstākļos daudzi apsver iespēju paplašināt savu biznesu. Kā pārbaudīt potenciālo partneri, it īpaši tad, ja viņš atrodas ārzemēs?
/ Natālija Vasiljeva, Bizness&Baltija /
29.06.2009

Uzzini visu par savu jauno partneri!

Jauns darījums vai nepazīstams klients? Uzzini visu par savu jauno partneri!
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā saviem klientiem jaunu pakalpojumu – informācijas meklēšanu par jebkuru kompāniju pasaulē. Mēs jums piedāvājam elektronisko datu bāzi par vairāk nekā 120 miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Šo elektronisko datu bāzi ir izstrādājis mūsu partneris – angļu kompānija RM Group.
23.04.2009

Iespējams, ka tiks atcelti nomas maksas griesti

Juridiskais birojs INLAT PLUS vēlas informēt savus klientus, ka Satversmes tiesa ir pieņēmusi spriedumu (kas jau ir stājies spēkā, un ir galīgs un nepārsūdzams) lietā Nr.2008-36-01 "Par likuma "Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās" 12.panta otrās daļas vārdu "daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas" un pārejas noteikumu 7.punkta un likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 54.panta otrās daļas pirmā teikuma un pārejas noteikumu 40.punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. un 105.pantam", kas nozīmēs, ka nomas maksa 5% apmērā nebūs vairs maksimāli iespējamā.
02.02.2009

Juridiskā palīdzība krīzes apstākļos

Juridiskais birojs “INLAT PLUS” saviem klientiem piedāvā juridiskās palīdzības programmu krīzes apstākļos – līguma noslēgšana ar klienta uzņēmumu par kompleksa juridisko apkalpošanu uz elastīgiem un izdevīgiem noteikumiem. Šīs programmas mērķis ir sniegt nepieciešamo juridisko palīdzību, lai atrisinātu krīzes dēļ radušās problēmas, t.sk. sakarā ar parāda piedziņu un piedziņas novēršanu gan Latvijā, gan ārzemēs. Ņemot vērā to, ka cena par vienreizējo darbu var krietni pārsniegt klienta plānotos izdevumus, mēs piedāvājam klientam kompleksa apkalpošanu par mazāku summu, bet ar plašāku juridisko pakalpojumu klāstu.
25.11.2008

Biznesa imigrācija uz Vāciju

Mūsu sadarbības ietvaros ar mūsu vācu partneriem mēs esam gatavi sniegt saviem klientiem sekojošu pakalpojumu – biznesa imigrāciju uz Vāciju. Šobrīd Vācija ir viena no vispievilcīgākajām valstīm biznesa imigrācijai,