Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. novembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

23.04.2009

Iespējams, ka tiks atcelti nomas maksas griesti

Juridiskais birojs INLAT PLUS vēlas informēt savus klientus, ka Satversmes tiesa ir pieņēmusi spriedumu (kas jau ir stājies spēkā, un ir galīgs un nepārsūdzams) lietā Nr.2008-36-01 "Par likuma "Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās" 12.panta otrās daļas vārdu "daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas" un pārejas noteikumu 7.punkta un likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 54.panta otrās daļas pirmā teikuma un pārejas noteikumu 40.punkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. un 105.pantam", kas nozīmēs, ka nomas maksa 5% apmērā nebūs vairs maksimāli iespējamā.
02.02.2009

Juridiskā palīdzība krīzes apstākļos

Juridiskais birojs “INLAT PLUS” saviem klientiem piedāvā juridiskās palīdzības programmu krīzes apstākļos – līguma noslēgšana ar klienta uzņēmumu par kompleksa juridisko apkalpošanu uz elastīgiem un izdevīgiem noteikumiem. Šīs programmas mērķis ir sniegt nepieciešamo juridisko palīdzību, lai atrisinātu krīzes dēļ radušās problēmas, t.sk. sakarā ar parāda piedziņu un piedziņas novēršanu gan Latvijā, gan ārzemēs. Ņemot vērā to, ka cena par vienreizējo darbu var krietni pārsniegt klienta plānotos izdevumus, mēs piedāvājam klientam kompleksa apkalpošanu par mazāku summu, bet ar plašāku juridisko pakalpojumu klāstu.
25.11.2008

Biznesa imigrācija uz Vāciju

Mūsu sadarbības ietvaros ar mūsu vācu partneriem mēs esam gatavi sniegt saviem klientiem sekojošu pakalpojumu – biznesa imigrāciju uz Vāciju. Šobrīd Vācija ir viena no vispievilcīgākajām valstīm biznesa imigrācijai,
01.10.2008

Kā tikt galā ar ekspertu

Pēdējā laikā valstī mēģina sakārtot neatkarīgas ekspertīzes sistēmu. Cik efektīvi ir jaunievedumi, vai patērētājam būs labāk, ja ekspertu pakalpojumi kļūs komerciāli un vai ir iespējams tikt galā ar negodprātīgu ekspertu, mums stāsta juridiskā biroja INLAT PLUS prezidents, Neatkarīgo ekspertu asociācijas loceklis – Viktors Koposovs. Viņš uzskata, ka no korupcijas ekspertus var glābt nevis valsts regulēšana, bet tikai brīva tirgus konkurence.
02.09.2008

Nekustamais īpašums un nodokļi Šveicē

Šveice tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietām pasaulē, kur dzīvot. Šī valsts dzīvo bez kariem jau vairāk nekā 500 gadu, jo tā vienmēr ir saglabājusi un joprojām saglabā savu politisko neitralitāti. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tik daudzām starptautiskajām organizācijām ir mītne tieši Šveicē.
30.07.2008

Ziņas par sadarbību

Mūsu klientu ērtībai juridiskais birojs "Inlat Plus" nepārtraukti paplašina savu darbību juridisko pakalpojumu sniegšanas jomā ārvalstīs.

Informējam mūsu klientus, ka esam parakstījuši sadarbības līgumu un nodibinājuši partnerattiecības ar Šveices juridisko firmu. Esam gatavi sniegt jums palīdzību dažādu juridisko jautājumu risināšanā Šveices teritorijā, piemēram: akciju sabiedrību vai SIA izveidošana, kontu atvēršana Šveices bankās, kā arī darījumi ar nekustamo īpašumu Šveicē.