Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. jūnijs
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

18.07.2007

Par komplekso juridisko apkalpošanu

Juridiskā biroja “Inlat Plus” vadītājs Viktors Koposovs uzskata, ka jurists ir kā ārsts. Ja viņam uzticas – ar viņu strādā, un otrādi. Neviens neies pie ārsta pēc padoma, ja šī ārsta kompetence rada šaubas. Uzskatu, ka kompleksā juridiskā apkalpošana ir īpaša uzticības pakāpe. Ar laiku šo pakalpojumu izvēlas arvien vairāk un vairāk klientu.
/ Eva&Adam, tulkojums K.Kaca /
12.04.2007

Zīņas par sadarbību

Paziņojam mūsu klientiem, ka juridiskais birojs "INLAT PLUS" turpina savu sadarbību ar Latvijas Tirdniecības un rūpniecības kameru, pagarinot savu dalību tajā uz 2007-2008.g.
21.02.2007

Kamēr vieni spriež, citi pērk

Kamēr viedi prāti spriež - plīsīs vai neplīsīs nekustamā īpašuma tirgus burbulis, kamēr daži prognozē nekustamo īpašumu cenu stabilizāciju, bet citi to kāpumu, kamēr eksperti kritizē bankas par kredītu pieejamību, citi savukārt valdību par nesakārtoto nodokļu politiku, tikmēr vienkāršs cilvēks joprojām vēlas iegādāties vietu savas mājas celtniecībai.
Vairāk lasiet sadaļā Raksti
/ Santa Gāršniece, Latvijas Ekonomists /
29.01.2007

Zīņas par sadarbību

Paziņojam, ka juridiskais birojs “INLAT PLUS” tika iekļauts kompāniju sarakstā, kas sniedz juridiskos pakalpojumus angļu valodā, kas tika izvietots ASV vēstniecības Latvijā oficiālajā mājas lapā, kā ari, ka mūsu birojs kļuva par ASV Tirdzniecības kameras Latvijā biedru.
Skatities saites internetā: Vēstniecība Tirdzniecības kamera
22.11.2006

Iestādes nodarītā morāla kaitējuma atlīdzināšana

Jūs atzina par vainīgu administratīvā pārkāpuma izdarīšanā, taču pēc tam ar lielām pūlēm tiesas ceļā Jums izdevās pierādīt, ka neesat vainīgs. Ko darīt tālāk? Kādā veidā kompensēt neērtības un izdevumus, kurus Jūs cietāt pierādot savu taisnību un iestādes rīcības nelikumību?
/ Aleksandrs KOPOSOVS /
20.10.2006

Cienījamie kolēģi, partneri un draugi!

Man ir tas prieks paziņot jums par to, ka juridiskais birojs “INLAT PLUS” ir paplašinājis savu darbību: Latvijas un ārzemju tirgū ir uzsākusi savu darbību jaunā kompānija “INLAT PLUS PROPERTY”, kas sniedz kompleksa pakalpojumus nekustamā īpašuma sfērā. Jaunās kompānijas nodibināšana bija nepieciešamais solis – sakarā ar ātri augošo pieprasījumu pēc pakalpojumiem, kas saistīti ar darījumiem ar nekustamo īpašumu, kā arī ņemot vērā arvien pieaugošo investoru aktivitāti Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

Lēmums par kompānijas “INLAT PLUS PROPERTY” nodibināšanu tika pieņemts nolūkā būtiski uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti nekustamā īpašuma sfērā.

Esmu pārliecināts, ka mūsu komandai izdosies sasniegt lieliskus rezultātus savā darbībā, un es nešaubos, ka visas tās kompānijas un partneri, kas visus šos gadus ir uzticējuši mūsu speciālistiem savu problēmu atrisināšanu, turpinās veiksmīgi sadarboties arī ar “INLAT PLUS PROPERTY”.

Mēs būsim priecīgi piedāvāt jums savus pakalpojumus, pamatojoties uz profesionālisma un uzticamības principiem.

/ Ar cieņu, Viktors Koposovs, SIA “INLAT PLUS” un SIA “INLAT PLUS PROPERTY” Valdes priekšsēdētājs /