Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

30.07.2008

Ziņas par sadarbību

Mūsu klientu ērtībai juridiskais birojs "Inlat Plus" nepārtraukti paplašina savu darbību juridisko pakalpojumu sniegšanas jomā ārvalstīs.

Informējam mūsu klientus, ka esam parakstījuši sadarbības līgumu un nodibinājuši partnerattiecības ar Šveices juridisko firmu. Esam gatavi sniegt jums palīdzību dažādu juridisko jautājumu risināšanā Šveices teritorijā, piemēram: akciju sabiedrību vai SIA izveidošana, kontu atvēršana Šveices bankās, kā arī darījumi ar nekustamo īpašumu Šveicē.
04.07.2008

Biznesa stratēģiskā attīstība krīzes apstākļos!

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" sadarbībā ar mūsu partneriem uzsāk jaunu savas darbības virzienu – konsultāciju pakalpojumu sniegšanu STRATĒĢISKĀS BIZNESA ATTĪSTĪBAS jomā.
Agri vai vēlu katram uzņēmējam jāpieņem lēmums, kas saistīts ar sava biznesa tālāko attīstību. Mūsu kompānija sadarbībā ar pieredzējušajiem speciālistiem piedāvā sniegt kvalitatīvu palīdzību jautājumos, kas saistīti ar stratēģisko biznesa attīstību, proti:
 • palīdzība biznesa attīstības koncepcijas formulēšanā;
 • palīdzība biznesa attīstības stratēģijas izstrādāšanā;
 • sistemātiska biznesa darba efektivitātes analīze un pasākumu izstrādāšana šīs efektivitātes palielināšanai;
 • investīcijas projektu un biznesa plānu izstrādāšanā;
 • biznesa mārketinga koncepcijas izstrādāšana;
 • efektīvas biznesa struktūras un biznesa pārvaldīšanas sistēmas veidošana, kas atbilst stratēģijai, resursiem (tai skaitā arī cilvēku) un situācijai vidē;
 • biznesa pārvaldījuma veicināšana;
 • biznesa vērtības analīze un pasākumu izstrādāšana tās palielināšanai.
 • 29.02.2008

  Zīņas par sadarbību

  Paziņojam mūsu klientiem, ka juridiskais birojs "INLAT PLUS" ir nodibinājis partnera attiecības ar juridisko firmu no Indijas. Līdz ar to, esam gatavi sniegt jums palīdzību dažādu juridisko problēmu risināšanā Indijas teritorijā, kā arī konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar Indijas likumdošanu.
  18.07.2007

  Par komplekso juridisko apkalpošanu

  Juridiskā biroja “Inlat Plus” vadītājs Viktors Koposovs uzskata, ka jurists ir kā ārsts. Ja viņam uzticas – ar viņu strādā, un otrādi. Neviens neies pie ārsta pēc padoma, ja šī ārsta kompetence rada šaubas. Uzskatu, ka kompleksā juridiskā apkalpošana ir īpaša uzticības pakāpe. Ar laiku šo pakalpojumu izvēlas arvien vairāk un vairāk klientu.
  / Eva&Adam, tulkojums K.Kaca /
  12.04.2007

  Zīņas par sadarbību

  Paziņojam mūsu klientiem, ka juridiskais birojs "INLAT PLUS" turpina savu sadarbību ar Latvijas Tirdniecības un rūpniecības kameru, pagarinot savu dalību tajā uz 2007-2008.g.
  21.02.2007

  Kamēr vieni spriež, citi pērk

  Kamēr viedi prāti spriež - plīsīs vai neplīsīs nekustamā īpašuma tirgus burbulis, kamēr daži prognozē nekustamo īpašumu cenu stabilizāciju, bet citi to kāpumu, kamēr eksperti kritizē bankas par kredītu pieejamību, citi savukārt valdību par nesakārtoto nodokļu politiku, tikmēr vienkāršs cilvēks joprojām vēlas iegādāties vietu savas mājas celtniecībai.
  Vairāk lasiet sadaļā Raksti
  / Santa Gāršniece, Latvijas Ekonomists /