Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

10. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

29.01.2007

Zīņas par sadarbību

Paziņojam, ka juridiskais birojs “INLAT PLUS” tika iekļauts kompāniju sarakstā, kas sniedz juridiskos pakalpojumus angļu valodā, kas tika izvietots ASV vēstniecības Latvijā oficiālajā mājas lapā, kā ari, ka mūsu birojs kļuva par ASV Tirdzniecības kameras Latvijā biedru.
Skatities saites internetā: Vēstniecība Tirdzniecības kamera
22.11.2006

Iestādes nodarītā morāla kaitējuma atlīdzināšana

Jūs atzina par vainīgu administratīvā pārkāpuma izdarīšanā, taču pēc tam ar lielām pūlēm tiesas ceļā Jums izdevās pierādīt, ka neesat vainīgs. Ko darīt tālāk? Kādā veidā kompensēt neērtības un izdevumus, kurus Jūs cietāt pierādot savu taisnību un iestādes rīcības nelikumību?
/ Aleksandrs KOPOSOVS /
20.10.2006

Cienījamie kolēģi, partneri un draugi!

Man ir tas prieks paziņot jums par to, ka juridiskais birojs “INLAT PLUS” ir paplašinājis savu darbību: Latvijas un ārzemju tirgū ir uzsākusi savu darbību jaunā kompānija “INLAT PLUS PROPERTY”, kas sniedz kompleksa pakalpojumus nekustamā īpašuma sfērā. Jaunās kompānijas nodibināšana bija nepieciešamais solis – sakarā ar ātri augošo pieprasījumu pēc pakalpojumiem, kas saistīti ar darījumiem ar nekustamo īpašumu, kā arī ņemot vērā arvien pieaugošo investoru aktivitāti Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

Lēmums par kompānijas “INLAT PLUS PROPERTY” nodibināšanu tika pieņemts nolūkā būtiski uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti nekustamā īpašuma sfērā.

Esmu pārliecināts, ka mūsu komandai izdosies sasniegt lieliskus rezultātus savā darbībā, un es nešaubos, ka visas tās kompānijas un partneri, kas visus šos gadus ir uzticējuši mūsu speciālistiem savu problēmu atrisināšanu, turpinās veiksmīgi sadarboties arī ar “INLAT PLUS PROPERTY”.

Mēs būsim priecīgi piedāvāt jums savus pakalpojumus, pamatojoties uz profesionālisma un uzticamības principiem.

/ Ar cieņu, Viktors Koposovs, SIA “INLAT PLUS” un SIA “INLAT PLUS PROPERTY” Valdes priekšsēdētājs /
23.03.2006

Cien. mūsu mājas lapas apmeklētāji,

2006. gada 25. maijā Kongresu Namā notiks Tap Dance festivāls kurā piedalīsies pasaules mēroga zvaigznes no dažādām valstīm. Latvijā, kā arī citās valstīs Tap Dance ir vairāk zināms kā steps. Šī festivāla organizators ir uzņēmums 5.pozicija. Juridiskais birojs Inlat Plus sniedz atbalstu šim festivālam un iesaka Jums arī atbalstīt un apmeklēt šo spilgto, krāšņo un neaizmirstamo pasākumu. Papildus informāciju jūs variet iegūt 5.pozicijas mājas lapā www.piektapozicija.lv
01.03.2006

Ziņa klientiem

Turpinot starptautisko partneru attiecību paplašināšanu, juridiskais birojs Inlat Plus paziņo Jums, ka papildus jau nodibinātiem kontaktiem Anglijā mēs noslēdzām līgumu ar uzņēmumu Wilton & Partners lai pārstāvētu mūsu klientus, organizēt biznesu un risināt radušās problēmas šīs valsts teritorijā. Papildus informāciju Jūs variet iegūt pie mums birojā vai zvanot pa tālruni 7505970.
15.02.2006

Ziņa klientiem

Juridiskais birojs nodibināja partnerattiecības ar portugāļu juridisko biroju JALLES ADVOGADOS, Lisabona.

Mūsu klientu problēmas, kuras radās Portugāles teritorijā, var tikt atrisinātas Inlat Plus birojā.