Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. februāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Kompleksa juridiskā apkalpošana
KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju.
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

14.12.2005

Pārliecinies par darījumu partneri

Šī raksta mērķis ir paskaidrot, kā vajadzētu rīkoties un uz ko vērst uzmanību parakstot līgumus. Latvijas Civillikuma 1405. pantā ir noteikts: „Lai darījumam būtu tiesīgs spēks, ir vajadzīgs, lai tā dalībniekiem būtu tiesību spēja un rīcības spēja; darījumi, ko taisījušas tiesību vai rīcības nespējīgas personas, nav spēkā.”

/ Ilmārs Kalniņš /
07.10.2005

Būvniecības (remontdarbu) līgums

Pašreizējais celtniecības trakums ir pārņēmis gandrīz ikvienu. Tiek būvētas savrupmājas, guļbūves, daudzdzīvokļu mājas un biroju ēkas. Vilinošie kredītiestāžu piedāvājumi aicināt aicina izremontēt veco dzīvoklīti vai nolīgt celtniecības brigādi savas sapņu pils realizācijai.
/ Santa Gāršniece /
26.08.2005

Daudzdzīvokļa mājā esoša dzīvokļa iegāde

Droši var teikt, ka Latvijā pašlaik valda daudzdzīvokļu ēku masveida celtniecība. Reklāmu saukļi aicina (un kredītiestādes piedāvā ļoti izdevīgus nosacījumus) pirkt īpašumu, kuram ne tikai sienu vēl nav, bet pat mājas pamati nav ielieti. Šajā rakstā pieskarsimies svarīgākajām niansēm, pērkot “vīziju” – sākot ar būvniecībā izmantojamiem būvmateriāliem līdz pat apsaimniekošanas līgumam.
/ Santa Gāršniece /
07.06.2005

Jaunā grāmata!

Darba attiecību enciklopēdija

Piedāvājam Jums unikālu izdevumu — DARBA ATTIECĪBU ENCIKLOPĒDIJA, līgumi, dokumenti, komentāri.

Izdevuma autors un izstrādātājs — Juridiskais birojs "INLAT PLUS".

Grāmatā doti paraugi līgumiem un dokumentiem, kuri saskaņā ar LR spēkā esošo likumdošanu obligāti jānoformē katrā uzņēmumā. Izdevums aptver faktiski visus darba attiecību un darba aizsardzības jautājumus, kas var rasties uzņēmuma darbības gaitā.

23.05.2005

Nekustamā īpašuma iegāde

(ar pircēja interešu aizstāvības elementiem)

Pēdējos gados Latvijā valda nekustamo īpašumu pirkšanas un pārdošanas bums, tiek pārdots un pirkts viss – dzīvokļi vēl neuzbūvētās mājās, parcelēti zemes gabali un milzīgas īres mājas ar visiem īrniekiem. Neskatoties uz jauniem nekustamo īpašumu piedāvājumiem un nekustamā īpašuma tirgus dalībniekiem, nemainīga paliek pircēju un pārdevēju vēlēšanās pēc iespējas maksimalizēt savu tiesību un interešu aizstāvēšanu darījuma laikā.

/ Santa Gāršniece /
07.04.2005

Kopīpašuma reāla sadale

Cik ilgi pastāv īpašums, tik ilgi pastāvēs arī iespēja personām kļūt par kopīpašniekiem. Var mēģināt no tā izvairīties, taču personas atrašanās kopīpašnieka statusā var notikt arī neveicot noteiktas darbības. Līdz ar to vienmēr būs kāds, kam šāds stāvoklis būs nepieņemams un persona mēģinās to izbeigt, prasot savas kopīpašuma daļas izdalīšanu. Šajā rakstā apskatīsim iespējas kopīpašumu sadalīt, kā arī praktiskās problēmas, dzīvē realizējot kopīpašnieku daļu izdalīšanu.
/ Santa Gāršniece /