Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. jūlijs
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

29.04.2016

Tiesu prakses analītiskais pārskats par VID lēmumiem lietās par PVN atmaksu

Ar katru gadu arvien vairāk uzņēmumu strīdas ar VID attiecībā uz papildu PVN aprēķiniem audita laikā. Ievērojams skaits nodokļu dienesta lēmumu tiek pārsūdzēts augstākā tiesu varas instancē un tiesā. Juridiskais birojs INLAT PLUS nodarbojas ar šādām lietām jau 20 gadu garumā un mums ir pozitīvi rezultāti. Saskaņā ar vispārējiem statistikas datiem, aptuveni 20% gadījumu tiesa pieņem uzņēmumiem labvēlīgu lēmumu. 
27.04.2016

Vai var saņemt termiņuzturēšanās atļaujas Latvijā ID karti uz 5 gadiem?

Saskaņā ar Latvijas Imigrācijas likuma 22.panta 2.daļu gadījumā, ja termiņuzturēšanās atļauja ir saņemta pamatojoties uz bezprocentu valsts vērtspapīru iegādi (Latvijas Imigrācijas likuma 23.panta 31.punkta pirmo daļu) par nominālvērtību vismaz 250 000 eiro, tad termiņuzturēšanās atļaujas reģistrācijas periods netiek noteikts. Tādējādi termiņuzturēšanās ID karte tiek izsniegta uz 5 gadiem bez ikgadējās reģistrācijas procedūras.
/ Aleksandrs Koposovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /
15.04.2016

Par fiziskās personas datu aizsardzību

Pēdējos gados arvien vairāk tiek saņemti jautājumi no klientiem par nepieciešamību reģistrēt personas datu apstrādi, kas iegūti, izmantojot DVR, kameras, kas uzstādītas uz privātmājas vai no bezpilota lidaparātu ierakstiem, piemēram, droniem.
/ Veronika Telepņeva, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
13.04.2016

Viendzimuma laulību noslēgšana Eiropā

Viendzimuma laulību reģistrācijas jautājums pēdējā laikā ir kļuvis arvien vairāk aktuāls un nozīmīgs mūsu modernās sabiedrības noteiktai daļai. Uz Juridisko biroju INLAT PLUS griežas dažāda dzimuma, rases, etniskās un politiskās piederības klienti, kā arī klienti ar atšķirīgu seksuālo orientāciju, kurus interesē viendzimuma laulību noslēgšanas jautājums mūsu valstī. Latvijā šādas laulības netiek reģistrētas, taču var noregulēt dažādas mantiskās attiecības.
/ Jekaterina Nediļko, Juridiskā biroja INLAT PLUS jurista palīdze /
30.03.2016

Austrālijas vīzas un imigrācija

Paplašinot darbības jomu, Juridiskais birojs INLAT PLUS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Austrālijas kompāniju, kurai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze Austrālijas migrācijas likumdošanas jomā.

13.10.2015

Par gaidāmajām izmaiņām Latvijas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā

2015.gada 23. aprīlī Saeima pieņēma vairākus grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā. Viena grozījumu daļa stājas spēkā 2016.gada 1.janvārī, un otra - no 2017.gada 1.janvāra.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /