Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

30.03.2016

Austrālijas vīzas un imigrācija

Paplašinot darbības jomu, Juridiskais birojs INLAT PLUS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Austrālijas kompāniju, kurai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze Austrālijas migrācijas likumdošanas jomā.

13.10.2015

Par gaidāmajām izmaiņām Latvijas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā

2015.gada 23. aprīlī Saeima pieņēma vairākus grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā. Viena grozījumu daļa stājas spēkā 2016.gada 1.janvārī, un otra - no 2017.gada 1.janvāra.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
11.09.2015

Ienākums no kapitāla aktīva atsavināšanas

Problemātika
Saskaņā ar Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likuma (turpmāk – IIN likums)  1. panta 1. daļas 1) punkta noteikumiem ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (turpmāk — nodoklis apliek fiziskās personas gūtos ienākumu, kas tajā skaitā sastāv no nodokļa par ienākumu no kapitāla, tajā skaitā nodokļa no kapitāla pieauguma.
/ Aleksandrs Ļenkovskis, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /
07.08.2015

Andora: pievilcīga valsts konta atvēršanai un uzturēšanās atļaujas saņemšanai

Sadarbībā ar mūsu jaunajiem partneriem no Andoras Juridiskais birojs „INLAT PLUS” vēlas jūs iepazīstināt ar Andoras Firstisti – valsti, kura pagaidām nav tik populāra, kā Šveice, to vidū, kuri vēlas atvērt kontu un emigrēt, taču pēc vairākiem rādītājiem šī mazā valsts, kas atrodas Pireneju kalnos starp Franciju un Spāniju, ir ne tikai līdzvērtīga, bet pat pārsniedz Šveici.
/ Karina Kaca, juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
08.07.2015

Kā organizēt tūrisma biznesu

Jaunajam uzņēmējam bieži vien rodas jautājums – ar kādu biznesu, lai sāk nodarboties? Bieži vien, izvēle krīt uz tūrisma nozari, kas nav nekāds brīnums, jo cilvēki ceļo visu laiku, tas nozīmē, ka pastāv iespēja gūt panākumus šajā biznesā. Turklāt, tūrisms - ir arī jauks un interesants bizness (tā vismaz izskatās no malas), līdz ar to atvērtam, komunikablam un aktīvam cilvēkam ideja izveidot savu ceļojumu aģentūru šķiet ļoti vilinoša. Tik tiešām, galu galā, kāpēc gan ne?!
/ Karīna Kaca, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /