Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

15.04.2016

Par fiziskās personas datu aizsardzību

Pēdējos gados arvien vairāk tiek saņemti jautājumi no klientiem par nepieciešamību reģistrēt personas datu apstrādi, kas iegūti, izmantojot DVR, kameras, kas uzstādītas uz privātmājas vai no bezpilota lidaparātu ierakstiem, piemēram, droniem.
/ Veronika Telepņeva, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
13.04.2016

Viendzimuma laulību noslēgšana Eiropā

Viendzimuma laulību reģistrācijas jautājums pēdējā laikā ir kļuvis arvien vairāk aktuāls un nozīmīgs mūsu modernās sabiedrības noteiktai daļai. Uz Juridisko biroju INLAT PLUS griežas dažāda dzimuma, rases, etniskās un politiskās piederības klienti, kā arī klienti ar atšķirīgu seksuālo orientāciju, kurus interesē viendzimuma laulību noslēgšanas jautājums mūsu valstī. Latvijā šādas laulības netiek reģistrētas, taču var noregulēt dažādas mantiskās attiecības.
/ Jekaterina Nediļko, Juridiskā biroja INLAT PLUS jurista palīdze /
30.03.2016

Austrālijas vīzas un imigrācija

Paplašinot darbības jomu, Juridiskais birojs INLAT PLUS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Austrālijas kompāniju, kurai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze Austrālijas migrācijas likumdošanas jomā.

13.10.2015

Par gaidāmajām izmaiņām Latvijas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā

2015.gada 23. aprīlī Saeima pieņēma vairākus grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā. Viena grozījumu daļa stājas spēkā 2016.gada 1.janvārī, un otra - no 2017.gada 1.janvāra.
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
11.09.2015

Ienākums no kapitāla aktīva atsavināšanas

Problemātika
Saskaņā ar Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likuma (turpmāk – IIN likums)  1. panta 1. daļas 1) punkta noteikumiem ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (turpmāk — nodoklis apliek fiziskās personas gūtos ienākumu, kas tajā skaitā sastāv no nodokļa par ienākumu no kapitāla, tajā skaitā nodokļa no kapitāla pieauguma.
/ Aleksandrs Ļenkovskis, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /