Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. augusts
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

05.06.2015

Kas būtu jāzina valdes loceklim, lai samazinātu savu atbildību

Ņemot vērā šīs tēmas aktualitāti un vairākas izmaiņas likumdošanā, mēs gribētu vēlreiz apspriest valdes locekļu atbildību.

Valdes locekļa atbildība uzņēmuma priekšā sākas no brīža, kad viņš tiek ievēlēts valdes locekļa amatā, t.i, pēc dalībnieku lēmuma pieņemšanas un valdes locekļa rakstveida piekrišanas ieņemt šo amatu. Un, attiecīgi, atbildība beidzas ar tā atbrīvošanas no amata brīdi, par ko lemj dalībnieki vai ja valdes loceklis atsakās no amata.
/ Veronika Telepņeva, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
24.04.2015

Radio pārraide Latvijā no trešās valsts ar Interneta vietnes starpniecību

Radio pārraide, izmantojot Interneta vietni, var pakļauties Latvijas Elektronisko plašsaziņas līdzekļu (EPL) likumam. Šajā gadījumā jurisdikcija tiek noteikta atkarībā no EPL saimnieciskās darbības veikšanas teritorijas: vai tā būtu Latvija vai ārpus tās.
/ Aleksandrs Koposovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS jurists /
02.04.2015

Apsveicam Lieldienās!

Lieldienas ir ilgi gaidītie svētki, kas atnāk mūsmājās kā šķīstības simbols. Pasaule ir brīnumiem pilna, bet tiem ir vērtība tikai tad, kad mēs atceramies, ka spēja radīt labo sākas vispirms mūsu pašu sirdīs. Juridiskais birojs INLAT PLUS apsveic visus šajos saulainajos svētkos un, protams, novēl laimi. Lai jūsu sirdīs vienmēr būtu miers un harmonija. Novēlam skaistas, saulainas un garīga prieka pilnas Lieldienas!
20.03.2015

Jauni noteikumi komercķīlu reģistrācijā

LR Komercķīlas likums tika pieņemts 1998.gadā. Komercķīla paredz iespēju ieķīlāt kustamo mantu – kapitāla daļas, mašīnas, preču zīmes, iekārtas, citu reģistrējamo mantu - nenododot to ķīlas ņēmēja valdījumā, bet reģistrējot ķīlas tiesības attiecīgajā reģistrā. Kompāniju īpašnieki izmanto komercķīlu lai saņemtu kredītus kompānijas attīstībai. 
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
02.03.2015

Uzturēšanas atļauja Slovākijā

Slovākija ir Eiropas Savienības, Eirozonas, Šengēnas zonas, Nato un citu starptautisko organizāciju dalībvalsts. Valstij ir robežas ar Poliju un Ukrainu, kas paver plašas uzņēmējdarbības iespējas.
Slovākija – tā ir arī:
-          350 000 000 potenciālo pircēju 1000 km rādiusā;
-          Politiskā un ekonomiskā stabilitātē;
-          Plaša zemesgabalu un ofisu izvēle;
-          Teicama komunikāciju infrastruktūra;
-          Augstas kvalitātes dzelzceļa pasažieru un kravas pārvadājumi;
-          Visas ar uzņēmējdarbību Eiropas tiesību lokā saistītas priekšrocības;
-          Pieeja ES kredītiem ar ES likmēm;
-          Skaidra un pamatota nodokļu piemērošana.
/ Iļana Taivāne, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
12.02.2015

Latīņamerika – jaunas perspektīvas tirdzniecībā un biznesa sadarbī

Šī gada 23. janvārī Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerā notika tikšanās ar Latīņamerikas valstu vēstniekiem. Peru, Nikaragvas, Čīles un Urugvajas diplomātiskie pārstāvji atzīmējuši reģiona strauju un perspektīvu attīstību, kas, savukārt, labvēlīgi ietekmē finanšu ieguldījumus un biznesa sadarbības iespējas šajā reģionā.
/ Iļana Taivane, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /