Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. februāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Kompleksa juridiskā apkalpošana
KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju.
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

11.09.2015

Ienākums no kapitāla aktīva atsavināšanas

Problemātika
Saskaņā ar Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likuma (turpmāk – IIN likums)  1. panta 1. daļas 1) punkta noteikumiem ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (turpmāk — nodoklis apliek fiziskās personas gūtos ienākumu, kas tajā skaitā sastāv no nodokļa par ienākumu no kapitāla, tajā skaitā nodokļa no kapitāla pieauguma.
/ Aleksandrs Ļenkovskis, Juridiskā biroja INLAT PLUS valdes loceklis /
08.07.2015

Kā organizēt tūrisma biznesu

Jaunajam uzņēmējam bieži vien rodas jautājums – ar kādu biznesu, lai sāk nodarboties? Bieži vien, izvēle krīt uz tūrisma nozari, kas nav nekāds brīnums, jo cilvēki ceļo visu laiku, tas nozīmē, ka pastāv iespēja gūt panākumus šajā biznesā. Turklāt, tūrisms - ir arī jauks un interesants bizness (tā vismaz izskatās no malas), līdz ar to atvērtam, komunikablam un aktīvam cilvēkam ideja izveidot savu ceļojumu aģentūru šķiet ļoti vilinoša. Tik tiešām, galu galā, kāpēc gan ne?!
/ Karīna Kaca, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
18.06.2015

Sveicam visus Līgo svētkos!

Sirsnīgi sveicam visus ar Latvijas valsts svētkiem - Līgo! Novēlam veiksmi, labu veselību un mīlestību!

Lai saulgriežu naktī

Līgotājus silda
Jāņuguns liesmas
Un sirdī ikkatrā
Skan gaismas dziesmas!
/ Juridiskais birojs INLAT PLUS /
11.06.2015

Kādi dokumenti ir jānoformē, lai izbrauktu uz ārzemēm kopā ar bērnu?

Ir sākusies vasara – ceļojumu laiks, un vairāki vecāki cenšas iepriecināt savus bērnus ar braucienu uz ārzemēm. Attiecīgi, vairākumam vecāku rodas jautājums, kādi dokumenti ir nepieciešami bērnam dodoties ceļojumā. Protams, visiem zināms, ka ir nepieciešama pase, bet vecākiem tomēr paliek jautājumi – vai ir nepieciešama pilnvara un kāda tieši?
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS konsultante /
05.06.2015

Kas būtu jāzina valdes loceklim, lai samazinātu savu atbildību

Ņemot vērā šīs tēmas aktualitāti un vairākas izmaiņas likumdošanā, mēs gribētu vēlreiz apspriest valdes locekļu atbildību.

Valdes locekļa atbildība uzņēmuma priekšā sākas no brīža, kad viņš tiek ievēlēts valdes locekļa amatā, t.i, pēc dalībnieku lēmuma pieņemšanas un valdes locekļa rakstveida piekrišanas ieņemt šo amatu. Un, attiecīgi, atbildība beidzas ar tā atbrīvošanas no amata brīdi, par ko lemj dalībnieki vai ja valdes loceklis atsakās no amata.
/ Veronika Telepņeva, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /