Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

20. februāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Kompleksa juridiskā apkalpošana
KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju.
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

24.04.2015

Radio pārraide Latvijā no trešās valsts ar Interneta vietnes starpniecību

Radio pārraide, izmantojot Interneta vietni, var pakļauties Latvijas Elektronisko plašsaziņas līdzekļu (EPL) likumam. Šajā gadījumā jurisdikcija tiek noteikta atkarībā no EPL saimnieciskās darbības veikšanas teritorijas: vai tā būtu Latvija vai ārpus tās.
/ Aleksandrs Koposovs, Juridiskā biroja INLAT PLUS jurists /
02.04.2015

Apsveicam Lieldienās!

Lieldienas ir ilgi gaidītie svētki, kas atnāk mūsmājās kā šķīstības simbols. Pasaule ir brīnumiem pilna, bet tiem ir vērtība tikai tad, kad mēs atceramies, ka spēja radīt labo sākas vispirms mūsu pašu sirdīs. Juridiskais birojs INLAT PLUS apsveic visus šajos saulainajos svētkos un, protams, novēl laimi. Lai jūsu sirdīs vienmēr būtu miers un harmonija. Novēlam skaistas, saulainas un garīga prieka pilnas Lieldienas!
20.03.2015

Jauni noteikumi komercķīlu reģistrācijā

LR Komercķīlas likums tika pieņemts 1998.gadā. Komercķīla paredz iespēju ieķīlāt kustamo mantu – kapitāla daļas, mašīnas, preču zīmes, iekārtas, citu reģistrējamo mantu - nenododot to ķīlas ņēmēja valdījumā, bet reģistrējot ķīlas tiesības attiecīgajā reģistrā. Kompāniju īpašnieki izmanto komercķīlu lai saņemtu kredītus kompānijas attīstībai. 
/ Irina Štromberga, Juridiskā biroja INLAT PLUS speciāliste /
02.03.2015

Uzturēšanas atļauja Slovākijā

Slovākija ir Eiropas Savienības, Eirozonas, Šengēnas zonas, Nato un citu starptautisko organizāciju dalībvalsts. Valstij ir robežas ar Poliju un Ukrainu, kas paver plašas uzņēmējdarbības iespējas.
Slovākija – tā ir arī:
-          350 000 000 potenciālo pircēju 1000 km rādiusā;
-          Politiskā un ekonomiskā stabilitātē;
-          Plaša zemesgabalu un ofisu izvēle;
-          Teicama komunikāciju infrastruktūra;
-          Augstas kvalitātes dzelzceļa pasažieru un kravas pārvadājumi;
-          Visas ar uzņēmējdarbību Eiropas tiesību lokā saistītas priekšrocības;
-          Pieeja ES kredītiem ar ES likmēm;
-          Skaidra un pamatota nodokļu piemērošana.
/ Iļana Taivāne, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
12.02.2015

Latīņamerika – jaunas perspektīvas tirdzniecībā un biznesa sadarbī

Šī gada 23. janvārī Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerā notika tikšanās ar Latīņamerikas valstu vēstniekiem. Peru, Nikaragvas, Čīles un Urugvajas diplomātiskie pārstāvji atzīmējuši reģiona strauju un perspektīvu attīstību, kas, savukārt, labvēlīgi ietekmē finanšu ieguldījumus un biznesa sadarbības iespējas šajā reģionā.
/ Iļana Taivane, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
09.02.2015

Uzņēmumu Reģistrs: dokumentu noformēšanas un elektroniskā paraksta lietošanas aspekti

Katrai kompānijai ik pa laikam nākas saskarties ar izmaiņām, piemēram, dalībnieku vai valdes sastāvā, kas jāreģistrē Latvijas Uzņēmumu Reģistrā (UR). Lai gan UR cenšas nodrošināt lielāko daļu informācijas un veidlapu pieejamību savā mājas lapā, tomēr ļoti bieži iesniedzamie dokumenti tiek aizpildīti nepareizi. Izrādās, ka lielākās problēmas cilvēkiem ir ar Dalībnieku reģistra nodalījuma aizpildīšanu. Kādas tad būtu vadlīnijas un visizplātītākās kļūdas to neievērošanā attiecībā uz Dalībnieku reģistra nodalījumu? Vispirms jāatzīmē, ka Komerclikums neregulē Dalībnieku reģistra nodalījuma formu. Tā normas nosaka vien ziņas, kādas nodalījumā būtu jāiekļauj. Tāpēc jūs varat izmantot gan UR piedāvāto Dalībnieku reģistra nodalījuma formu, gan savu. Svarīgi, lai tajā tiktu atspoguļotas sekojošas ziņas:
/ Irina Štromberga, Juridiskais birojs INLAT PLUS speciālists /