Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. augusts
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

09.02.2015

Uzņēmumu Reģistrs: dokumentu noformēšanas un elektroniskā paraksta lietošanas aspekti

Katrai kompānijai ik pa laikam nākas saskarties ar izmaiņām, piemēram, dalībnieku vai valdes sastāvā, kas jāreģistrē Latvijas Uzņēmumu Reģistrā (UR). Lai gan UR cenšas nodrošināt lielāko daļu informācijas un veidlapu pieejamību savā mājas lapā, tomēr ļoti bieži iesniedzamie dokumenti tiek aizpildīti nepareizi. Izrādās, ka lielākās problēmas cilvēkiem ir ar Dalībnieku reģistra nodalījuma aizpildīšanu. Kādas tad būtu vadlīnijas un visizplātītākās kļūdas to neievērošanā attiecībā uz Dalībnieku reģistra nodalījumu? Vispirms jāatzīmē, ka Komerclikums neregulē Dalībnieku reģistra nodalījuma formu. Tā normas nosaka vien ziņas, kādas nodalījumā būtu jāiekļauj. Tāpēc jūs varat izmantot gan UR piedāvāto Dalībnieku reģistra nodalījuma formu, gan savu. Svarīgi, lai tajā tiktu atspoguļotas sekojošas ziņas:
/ Irina Štromberga, Juridiskais birojs INLAT PLUS speciālists /
20.01.2015

Svarīgs paziņojums pastāvīgās uzturēšanas atļaujas saņēmējiem Latvijas Republikā!

Juridiskais birojs INLAT PLUS informē visuspastāvīgās uzturēšanas atļaujas saņēmējus Latvijas Republikā par svarīgām izmaiņām nodokļu tiesiskajā regulējumā.
2014. gada beigās Valsts ieņemumu dienests (VID) ir nācis klajā ar aicinājumu reģistrēt savu mantisko stāvokli uz 2014. gada 31. decembri un pārbaudīt vai tas atbilst „Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likuma” (Likums) kritērijiem, kas uzliek personai pienākumu iesniegt VID deklarāciju.
07.01.2015

Apsveicam Ziemassvētkos visus pareizticīgos un vecticībniekus!

Novēlam mirdzumu acīs un mirdzumu dvēselē, veselību sev un saviem mīļajiem, laiku zvaigžņu skaitīšanai, mazus brīnumus ikdienā un lielus brīnumus sirdī. Lai šajā svētku dienā jums atrastos brīdis baznīcas apmeklēšanai, lai jūsu dzīvē ienāk miers un laime.
29.12.2014

Juridiskais birojs INLAT PLUS sirsnīgi sveic visus Jaunajā gadā!

Gads aizgājis kā daudzi simti,
Tam nespējam mēs ceļu liegt.
Bet katru Jauno sveicam silti
Un ceram laimei roku sniegt!
12.12.2014

Licences elektroniskās naudas iestādes darbībai saņemšana – kārtējais mūsu juridiskā biroja nopietns sasniegums!

Mūsdienīgā pasaule ir interneta tehnoloģiju un mobilo aplikāciju pasaule, komunikāciju un informācijas momentānās apmaiņas pasaule, kas pieprasa jaunus risinājumus no visām mūsu dzīves sfērām. Šīs jaunās prasības un izaicinājumi vislielākajā mērā attiecas uz naudas līdzekļu apgrozījuma jomu. Mūsdienās klienti ir tik prasīgi, ka viņi vairs nav apmierināti ar klasisko kredītiestāžu sniedzamajiem internetbankas pakalpojumiem. Klientiem ir nepieciešami vēl ātrākas, ērtākas, bet joprojām tikpat drošas savstarpējo norēķinu un maksājumu pārvedumu iespējas.
/ Aleksandrs Ļenkovskis /
20.11.2014

Jauna sadarbība – Biznesa organizēšana Šveicē

Juridiskais birojs "Inlat Plus" informē savus klientus, ka esam parakstījuši sadarbības līgumu un nodibinājuši partnerattiecības ar Šveices kompāniju, kura ir neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs labklājības strukturēšanas un trasta pārvaldīšanas jomā.