Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Ziņas

29.12.2014

Juridiskais birojs INLAT PLUS sirsnīgi sveic visus Jaunajā gadā!

Gads aizgājis kā daudzi simti,
Tam nespējam mēs ceļu liegt.
Bet katru Jauno sveicam silti
Un ceram laimei roku sniegt!
12.12.2014

Licences elektroniskās naudas iestādes darbībai saņemšana – kārtējais mūsu juridiskā biroja nopietns sasniegums!

Mūsdienīgā pasaule ir interneta tehnoloģiju un mobilo aplikāciju pasaule, komunikāciju un informācijas momentānās apmaiņas pasaule, kas pieprasa jaunus risinājumus no visām mūsu dzīves sfērām. Šīs jaunās prasības un izaicinājumi vislielākajā mērā attiecas uz naudas līdzekļu apgrozījuma jomu. Mūsdienās klienti ir tik prasīgi, ka viņi vairs nav apmierināti ar klasisko kredītiestāžu sniedzamajiem internetbankas pakalpojumiem. Klientiem ir nepieciešami vēl ātrākas, ērtākas, bet joprojām tikpat drošas savstarpējo norēķinu un maksājumu pārvedumu iespējas.
/ Aleksandrs Ļenkovskis /
20.11.2014

Jauna sadarbība – Biznesa organizēšana Šveicē

Juridiskais birojs "Inlat Plus" informē savus klientus, ka esam parakstījuši sadarbības līgumu un nodibinājuši partnerattiecības ar Šveices kompāniju, kura ir neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs labklājības strukturēšanas un trasta pārvaldīšanas jomā.
14.11.2014

Latvijas Neatkarības diena!

Visus Latvijas iedzīvotājus un viesus vēlamies apsveikt ar Latvijas Neatkarības dienu. Tieši šajā dienā 1918. gadā Latvija ieguva neatkarīgas valsts statusu. Šodien gandrīz pēc gadu simteņa, mēs redzam, ka neskatoties uz grūtiem vēstures un politikas notikumiem, Latvijas tauta spēja saglabāt kultūru un etnisko stāvokli.

Novēlam katram sagaidīt 96. Latvijas valsts neatkarīgas dienu ar ticību: savai valdībai, savai pilsētai, savai ģimenei un saviem spēkiem.

Lai mūsu valsts kļūst stiprāka un bagātāka un, lai mums tajā dzīvojas brīvi un laimīgi!

14.11.2014

Kā aprēķināt un optimizēt nekustamā īpašuma pārdošanas nodokli Latvijā

Mēs visi gribam labi dzīvot! Agri vai vēlu cilvēki iegādājas vai pārdod savu nekustamo īpašumu un vēlas ietaupīt uz nodokļu samaksas. Mūsu juristi iesaka, kā izdarīt to pareizi.
/ Nekustamo īpašumu speciāliste, juriste Natālija Osipova līdzautore – nodokļu konsultante Māja Geraskina /
11.11.2014

Apsveikums Lāčplēša dienā!

Šodien, 11.novembrī, par godu Lāčplēša dienai, mēs atceramies mūsu tautas cīņu par brīvību tālajā 1919.gadā. Latvijas tauta vienmēr atcerēsies šo dienu, jo tā mūs māca rūpēties un aizstāvēt mūsu brīvību.