Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. oktobris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Business Location Guide

16.01.2006
Juridiskais birojs INLAT PLUS tika izvēlēts piedalīties starptautiskā biznesa pakalpojumu sniegšanas projektā Business Location Guide, kuru īsteno starptautiska telekompānija Euronews.

Mēs esam iekļauti kompāniju skaitā, kuras Euronews iesaka sadarbībai Latvijā un ārzemēs. Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā savus pakalpojumus trijās nozarēs: juridiskie pakalpojumi, nekustamais īpašums un investīcijas.

Detalizētāku informāciju Jūs variet iegūt www.euronews.net un http://businesslocater.net/index.php?action=city.Riga mājas lapās.

Patika informācija? Dalīties