Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Biznesa imigrācija uz Vāciju

25.11.2008
Mūsu sadarbības ietvaros ar mūsu vācu partneriem mēs esam gatavi sniegt saviem klientiem sekojošu pakalpojumu – biznesa imigrāciju uz Vāciju. Šobrīd Vācija ir viena no vispievilcīgākajām valstīm biznesa imigrācijai,

jo Vācijā ir:
- Stabila tiesiskā sistēma;
- Stabila un spēcīga ekonomika;
- Augsts medicīnas apkalpošanas līmenis un elastīga medicīnas apdrošināšanas sistēma;
- Iedzīvotāju sociālā aizsardzība (bezdarbnieku pabalsts, bērnu kopšanas pabalsts attiecībā uz bērniem līdz 27 g.v. u.t.t.);
- Bezmaksas skolas izglītība un visiem pieejamā augstākā izglītība;
- Elastīga nodokļu likumdošanas sistēma;
- Diezgan vienkārša un ātra uzņēmumu reģistrācijas procedūra;
- Iespēja saņemt uzturēšanas atļauju uz 3 gadiem;
- Pēc 3 gadiem ir iespēja saņemt valsts rezidenta statusu.

Biznesa imigrācija uz Vāciju ir imigrācija darījuma cilvēkiem, kuri vēlas apmesties uz pastāvīgu dzīvi Vācijā un turpināt vai uzsākt darbu kā savas kompānijas īpašnieks, nevis meklēt darba devēju.

Neskatoties uz vairākām priekšrocībām, imigrācija uz Vāciju ir sarežģīts birokrātisks process. Vācijas valdība ļoti rūpīgi pārbauda topošo rezidentu maksātspēju un to vēlēšanās nodarboties ar uzņēmējdarbību, kura varēs sniegt ieguldījumu Vācijas ekonomikā.

Ar biznesa imigrāciju saprot arī pakalpojumu kompleksu, kas saistīts ar kompānijas reģistrāciju klienta izvēlētajā juridiskajā formā. Kā arī tiek veikts pasākumu komplekss nepieciešamās dokumentācijas noformēšanai, kas nepieciešams uzturēšanas atļaujas saņemšanai klientam un viņa ģimenei kā kompānijas dalībniekam un/vai ģenerāldirektoram.

Imigrācijas priekšrocības:
- Jums jāiegulda savs kapitāls citā valstī, jo Jūs vēlaties norobežot riskus;
- Jūs vēlaties pelnīt vairāk nekā Latvijā;
- Vairākus mēnešus gadā Jūs pavadāt Vācijā. Tāpēc Jūs vēlētos saņemt termiņuzturēšanas atļauju, bet vēlāk arī pastāvīgu uzturēšanas atļauju, lai nebūtu jātērē laiks anketu aizpildīšanai konsulātā un dokumentu vākšanai;
- Jūs jau esat iegādājies (vai tikai plānojat iegādāties) nekustamo īpašumu Vācijā, tāpēc, apmainot daudzkārtēju vīzu pret uzturēšanas atļauju, Jums nebūs katru reizi jāiesniedz dokumenti vīzu pagarināšanai dažādos konsulātos.

Starpība starp imigrācijas vīzu individuālajai darbībai (biznesa imigrācija) un biznesa vīzu ir tāda, ka biznesa vīza nedod Jums tiesības dzīvot un strādāt Vācijā, bet tikai uzturēties darba komandējumu laikā. Tai pašā laikā ar imigrācijas vīzu (un, attiecīgi, ar uzturēšanas atļauju) saprot pastāvīgu uzturēšanos valstī.

Pēc atļaujas uz iebraukšanu Vācijā saņemšanas un uzņēmējdarbības uzsākšanas Jums tiek izsniegta termiņuzturēšanas atļauja, parasti ar termiņu uz trim gadiem, kuram izbeidzoties ir jāiesniedz pamats atļaujas pagarināšanai. Pastāvīgā uzturēšanas atļauja nav jāpagarina. Saņemot pastāvīgo uzturēšanas atļauju, rezidents tiek pielīdzināts tiesību un pienākumu apjomā Vācijas pilsonim, bet nevar izmantot politiskās tiesības, t.i. vēlēt un būt ievēlētam valsts orgānos.

Ar mūsu vācu partneru palīdzību mēs esam gatavi nodrošināt savus klientus ar kvalificēto juridisko palīdzību visu biznesa imigrācijai nepieciešamo dokumentu noformēšanai.

Patika informācija? Dalīties