Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

10. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Zemnieku un zvejnieku saimniecībām jauns likums

24.09.2009
No 2010. gada 1. janvāra stāsies spēkā jauns likums – Zemnieku un Zvejnieku saimniecību likums, kas turpmāk noteikts šo saimniecību, kā arī individuālo uzņēmumu statusa tiesisko regulējumu, dibināšanas pamatnoteikumus un darbību.

Zemnieku un Zvejnieku saimniecības esošā statusā saskaņā ar likumu „Par individuālo (ģimenes) uzņēmumu un zemnieka vai zvejnieka saimniecību” varēs veikt savu darbību līdz 2011.gada 30.jūnijam. Līdz šim termiņam esošajām saimniecībām ir jāizvēlas pieņemamākais un piemērotākais variants, kādā turpināt savu darbību:
• reģistrēt Komercreģistrā zemnieku saimniecību;
• reģistrēt Komercreģistrā komercsabiedrību (sabiedrību ar ierobežotu atbildību vai akciju sabiedrību);
• reģistrēt īpašnieku kā individuālo komersantu;
• veikt zemnieku saimniecības likvidāciju.

Individuālajam uzņēmumam līdz 2011. gada 30. jūnijam ir jāpieņem viens no šādiem lēmumiem:
• pārveidoties par komercsabiedrību un reģistrēt to Komercreģistrā;
• reģistrēt īpašnieku kā individuālo komersantu;
• veikt individuālā uzņēmuma likvidāciju.

Ja līdz 2011.gada 30.jūnijam individuālais uzņēmums vai zemnieku (zvejnieku) saimniecība nepieņems lēmumu par pārreģistrāciju, tad ar 2011.gada 1.jūliju attiecīgo uzņēmumu uzskatīs par darbību izbeigušu, un Uzņēmumu Reģistra amatpersona izdarīs ierakstu par individuālā uzņēmuma, zemnieka vai zvejnieka saimniecības izslēgšanu no Uzņēmumu reģistra. Šajā gadījumā individuālā uzņēmuma, zemnieka vai zvejnieka saimniecības īpašnieks pārņem visas uzņēmuma tiesības un pienākumus.

Juridiskais birojs “INLAT PLUS” palīdzēs individuālā uzņēmuma, zemnieka vai zvejnieka saimniecības īpašniekiem izvēlēties un īstenot visefektīvāko risinājumu attiecībā uz turpmākām darbībām, pamatojoties uz savstarpēji izdevīgiem noteikumiem.

Patika informācija? Dalīties