Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Speciāls piedāvājums!

05.11.2009
Juridiskais birojs INLAT PLUS krīzes apstākļos piedāvā juridisko palīdzību uz izdevīgiem noteikumiem.

Darbinieki, kuru tiesības tika aizskartas atlaišanas rezultātā un kuri nepiekrīt darba devēja darbībām atlaišanas gaitā, var griezties pie mums un saņemt kvalificētu juridisko palīdzību visos viņu interesējošajos jautājumos.

Juridiskais birojs INLAT PLUS ir gatavs sniegt juridiskos pakalpojumus darba tiesību jautājumos pēc sekojošiem tarifiem:

  • Vienas konsultācijas cena – 20 LVL.
  • Dokumentu sagatavošana un iesniegšana tiesā – 50 LVL.
  • Darbinieka interešu pārstāvēšana tiesā – 40 LVL (par katru tiesas sēdi).
  • Tekošas konsultācijas tiesas procesa gaitā – Bezmaksas!
  • Attiecīgo dokumentu analīze– Bezmaksas!

Patika informācija? Dalīties