Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Mēs par Rīgu jeb kas labi rīdziniekiem – labi viesiem!

08.12.2009
Juridiskais birojs Inlat Plus ir PAR RĪGU un pievienojas visiem tiem, kas ir izteikuši atbalstu iniciatīvai, kas jau ir materializējusies – projektam Live Riga! Mūsu skatījumā šis projekts ir ne tikai veids, kā popularizēt tūristiem Rīgu, bet galvenokārt veids kā pateikt, ka ikkatra rīdzinieka spēkos ir darīt labāku šo pilsētu. Pēdēja laika negācijas, kas saistītas ar valstī un jo īpaši augstākajos varas gaiteņos notiekošo, neļauj adekvāti reaģēt uz pozitīvisma kampaņām un izvēlēties savu personīgo attieksmi pret jauno zīmolu Live Riga.

Ar šo vēstuli mēs vēlamies izteikt savu attieksmi un izjūtas par jauno projektu un aicināt ikkatru rīdzinieku kļūt par RĪGAS popularizēšanas līdzautoru!

Nenoliedzami, ka Rīga ir visskaistākā pilsēta Eiropā. Tajā notiek daudzi kultūras pasākumi, teātra izrādes, slavenu izpildītāju koncerti (ģitārists Frensis Goija un Kaboverdes salu dziedātāja Cezārija Evora), Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā un tas ir ievērojams ar jūgendstila arhitektūru, kurai pēc UNESCO viedokļa nav līdzīgu pasaulē! Rīgā ir unikāls un viens no lielākajiem tirgus laukumiem Eiropas pilsētās – Centrāltirgus (kas lai cik tas nebūtu dīvaini, ir arī viena no tūristu mīļākajām apskates vietām)! Rīgā ir noticis ne tikai Eirovīzijas dziesmu konkurss, bet arī Pasaules čempionāts hokejā un 19.NATO samits.

Rīga ir skaista, vienmēr mainīga un tāpēc mūžam jauna pilsēta. Tai jābūt atraktīvai, atpazīstamai un tūristu aicinošai pilsētai. Bet vai vienmēr Rīga ir laba arī rīdziniekiem, lai būtu laba viesiem?

Vienalga, cik miljonu tiks ieguldīts Rīgas reklamēšanā septiņās, jau izvēlētās valstīs, nekas tā negrauj pilsētas un valsts slavu kā pašu iedzīvotāju attieksme pret savu pilsētu. Vienalga, lai arī cik veiksmīga koncepcija netiktu izdomāta pilsētas zīmola popularizēšanai, nekas nemainīsies, ja nemainīsies vietējie cilvēki. Mums ir jāmaina sava domāšana, apkalpošanas kultūra un infrastruktūras kvalitāte, un galvenokārt savu tiešo darbu pienākumu izpildes kvalitāte.

Ir jāsāk ar sevi. Arī ekonomiskā situācija liek pārvērtēt sniegto pakalpojumu kvalitāti un atbilstību cenai. Ir laiks mainīties un krasi mainīt savu attieksmi ne tikai pret tūristu, bet arī viesi no Rēzeknes vai Ventspils.

Tūrisms var kļūt par mūsu ekonomikas atdzimšanas dzinuli, un mums ir jādara viss, lai jebkuru tūristu, kas var atļauties apmeklēt kādu valsti, vienmēr starp daudzām pastāvošajām iespējām, izvēlētos tieši Rīgu.

Mēs atbalstām atklātību un informācijas pieejamību mēdijos, bet mēs neatbalstām Rīgas nomelnošanu publiskā telpā un nepārtrauktu gaušanos visiem, kas ir gatavi klausīties, tādā veidā atstumjot savus viesus, un jau saknē iznīcinot viņu vēlmi šeit ierasties un atstāt šeit savu naudu, pērkot pakalpojumus un preces.

Neviens neslēpj, ka problēmas ir jebkurā valstī un jebkurā pilsētā. Bet pozitīvai informācijai par Rīgu ir jābūt vismaz divreiz vairāk kā negatīvai, lai tūristi gribētu Rīgu apskatīt (Look), Rīgu sajust (Feel), Rīgā palikt (Stay) un Rīgā strādāt (Work).

Mēs ceram, ka saņemt atļauju lietot zīmolu Live Riga un būt par Live Riga partneriem būs goda un prestiža lieta!

Mēs tiešām ceram, ka vizuālais kampaņas motīvs – cilvēka sirds, kas ir izvēlēts tūristu uzrunāšanai pasaulē, aizkavēsies Rīgā arī pēc tam, kad tās saimnieks jau būs atgriezies mājās. Labs zīmols vispirms ir iekšēja pārliecība, un mēs saskatām potenciālu šajā idejā, un esam gatavi piedalīties tās popularizēšanā, nevis noraugoties no malas, bet aktīvi piedaloties tajā.

Mūsu klientu vidū ir daudz ārzemnieku, kuri nereti sūdzas par krāpšanu vietējos bāros un klubos, dzirdēti arī bēdīgi slavenie stāsti par taksometru vadītāju rīcību. Pilsētas panākumi sākas šeit – pilsētā, un tie tik tiešām ir atkarīgi no mums pašiem. Tāpēc arī mēs piedalāmies šajā projektā, sniedzot kvalitatīvu un profesionālu juridisko palīdzību jebkuram ārvalsts viesim, kas ir ieradies Rīgā darījumu slēgšanas vizītē vai Vecrīgas baznīcu apskatei.

Mainot Rīgas kultūru, apkalpojošā sfērā strādājošo darbinieku un visu iedzīvotāju attieksmi gan pret tūristiem, gan vienam pret otru, ir liela cerība panākt ievērojamas izmaiņas pašā pilsētā, tai skaitā arī ārvalsts viesu pieplūdumā, kas pats par sevi izraisīs gan viņu tēriņu un ieguldījumu Latvijas ekonomikā pieaugumu, gan darba vietu palielināšanos Rīgas pilsētā, kas patiesībā varētu būt galvenais šī projekta mērķis.

Latvijas valsts tēls nav pārāk spodrs, tāpēc jādara viss, lai vismaz Rīga asociētos ar pilsētu, kuru gribētos “viegli sasniegt un grūti atstāt” (Easy to go, hard to leave), lai Rīgas pilsēta jebkuram Rīgas iedzīvotājam un tās viesim asociētos ar vietu, kurā notiek pasaules slavenu operas un baleta mākslinieku koncerti, kurā viegli sarīkot jebkura līmeņa sanāksmes, sporta veida čempionātus un pasākumus, kas priecēs ne tikai viesus, bet arī mūs – Latvijas iedzīvotājus.

MĒS PAR RĪGU JEB KAS LABI RĪDZINIEKIEM - LABI VIESIEM!

Patika informācija? Dalīties