Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Jaunas uzturēšanās atļaujas saņemšanas iespējas

09.03.2010
JURIDISKAIS BIROJS INLAT PLUS INFORMĒ: JAUNAS UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAS SAŅEMŠANAS IESPĒJAS
Juridiskais birojs INLAT PLUS paziņo visiem saviem klientiem: 2010.gada 4.martā Saeima ir apstiprinājusi Migrācijas likuma grozījumus, kas paredz termiņuzturēšanās atļaujas izsniegšanas iespēju ārzemju investoriem, kuri ieguldījuši mūsu valsts ekonomikā lielus finanšu līdzekļus.
Likuma jaunā redakcija stāsies spēkā 2010.gada 1.jūlijā.

Likuma grozījumi paredz sekojošus uzturēšanās atļaujas saņemšanas nosacījumus:
- Ārzemju investori varēs saņemt uzturēšanās atļauju uz laiku ne vairāk kā 5 gadi.

- Uzturēšanās atļauju varēs saņemt persona, kas ieguldījusi vietējā uzņēmuma pamatkapitālā ne mazāk kā 25000 latu, turklāt:
  • ir izveidotas vismaz 5 jaunas darba vietas, kurās darbinieki ir nodarbināti uz pilnu darba laiku;
  • ne mazāk kā pusei no darbiniekiem jābūt Latvijas pilsoņiem vai Latvijas pastāvīgiem iedzīvotājiem;
  • ārzemju investoram uzņēmuma saimnieciskās darbības ietvaros jāsamaksā nodokļi, kas nav mazāki par 10000 latu gadā.

- Uzturēšanās atļauju varēs saņemt arī tie ārzemnieki, kuri iegādāsies nekustamo īpašumu Rīgā, Rīgas rajonā vai citā Latvijas pilsētā uz kopējo summu ne mazāk kā 100 tūkst. latu, bet ja nekustamā īpašuma objekts atrodas citā reģionā – ne mazāk kā 50 tūkst. latu.

- Uzturēšanās atļaujas tiks izsniegtas arī ārzemju pilsoņiem, kas ieguldīs Latvijas kredītiestādē ne mazāk kā 200 tūkst. latu subordinēta kapitāla veidā.

Tādējādi, pēc šo grozījumu stāšanās spēkā termiņuzturēšanās atļaujas saņemšanas iespēju ārzemju investoriem kļūs ievērojami vairāk. Juridiskais birojs INLAT PLUS jau vairāk kā desmit gadus sniedz kvalitatīvu juridisko palīdzību ārzemniekiem dažādos jautājumos. Vienmēr esam gatavi palīdzēt saviem ārzemju klientiem visos jautājumos, kas saistīti ar uzturēšanās atļaujas saņemšanu Latvijā – gan ņemot vērā jaunus likuma grozījumus, gan saskaņā ar pašlaik esošajiem pamatiem.    
Patika informācija? Dalīties