Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

19. oktobris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Kompāniju dibināšana un pārvaldīšana, kuras atrodas nodokļu atvieglojumu zonās

29.03.2010
Juridiskā biroja INLAT PLUS klientiem tiek sniegta iespēja izmantot mūsu pastāvīga partnera, angļu kompānijas RM Group, pakalpojumus, kas saistīti ar kompāniju dibināšanu un pārvaldīšanu visās galvenajās ārzonu jurisdikcijās, tai skaitā: Lielbritānijā, Bahamu salās, Britu Virdzīnu salās (BVI), Britu Anguilā, Kiprā, Menas salā, Džersijā, Luksemburgā, Panamā, Seišeļu salās, Samoa, Šveicē.
Kompānija, kas reģistrēta nodokļu atvieglojumu  zonā, dod savam īpašniekam lielas priekšrocības un iespējas, kas sekmē biznesa strauju attīstību. Dibinot kompāniju ofšora jurisdikcijā vai nodokļu atvieglojumu zonā, uzņēmējam rodas iespējas ievērojami samazināt nodokļu nastu, kā arī saņemt citas priekšrocības.

Fizisko un juridisko personu ofšora plānošanas izmantošana tiek pamatota ar sekojošiem svarīgajiem momentiem:
-    nodokļu nastas samazināšana;
-    kompānijas risku samazināšana;
-    aktīvu aizsardzība;
-    izdevumu samazināšana;
-    konfidencialitātes nodrošināšana.

Daudzu situāciju, kas rodas mūsdienu uzņēmējdarbībā,  atrisināšana citreiz nav iedomājama bez ārzonu jurisdikcijās esošajām kompānijām. Tomēr, kā rāda prakse, kvalitatīvas konsultācijas un pakalpojumi, kas saistīti ar ofšora kompāniju pārvaldīšanu, ir vajadzīgas gan iesācējiem ofšora kompāniju prioritāšu apgūšanā, gan jau sen strādājošām ar ofšora kompānijām personām.

Mūsu biroja klienti var saņemt arī sekojošus, mūsu partnera piedāvātus pakalpojumus nerezidenta kompānijām:
-    Juridiskais atzinums;
-    Administratīvie pakalpojumi;
-    Korespondences, faksa, telefonzvanu menedžments;
-    Dokumentu apostilizācija un legalizācija;
-    Bankas kontu atvēršana: Lielbritānijā, Džersijā, Šveicē, Kiprā, Menas salā, Gibraltārā, Dānijā, Andorā, Francijā un Panamā;
-    Reģistrētā aģenta pakalpojumi un kompānijas juridiskā adrese;
-    Kuģu reģistrēšana;
-    Sertifikāti;
-    Nodokļu plānošana;
-    Starptautiskie grāmatvedības pakalpojumi.

RM Group ir kompānija ar 30 gadu pieredzi kompāniju, trastu un privātfondu reģistrācijā un pārvaldīšanā. Mūsu partnerkompānijas sniegtie pakalpojumi ir ar augstu kvalitāti un atbilst starptautiskajiem standartiem, ko apliecina ISO:9000 sertifikāts.

Sadarbībā ar juridisko biroju INLAT PLUS, kompānija RM Group sniedz arī iespēju meklēt informāciju par jebkuru kompāniju pasaulē. Mūsu partnera izstrādāta elektroniskā datu bāze satur informāciju par vairāk nekā 120 miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Vairāk informācijas Jūs varat atrast ieejot pēc sekojošās adreses: http://info.inlatplus.lv/lat/

Patika informācija? Dalīties