Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Latvijas atvēršana radot milzu interesi no NVS puses

06.07.2010
Interese investēt Latvijā un apmaiņā pret to dabūt uzturēšanās atļauju ir liela, un pamatā to izrāda NVS valstīs dzīvojošie - viņi  lielākoties savu naudu vēlas ieguldīt nekustamajos īpašumos Rīgā un  Jūrmalā, avīzei Diena saka Rietumu bankā un juridiskajā birojā Inlat  Plus.
Kā ziņots, Saeima pavasarī pieņēma pretrunīgi vērtētos grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz iespēju trešo valstu pilsoņiem saņemt uzturēšanās atļauju Latvijā uz pieciem gadiem, ja būs veikti noteikta apjoma ieguldījumi nekustamajā īpašumā, uzņēmējdarbībā vai bankās.

Rietumu bankas viceprezidents Ruslans Stecjuks norāda, nedēļas laikā banka cer noslēgt darījumu ar vairākām fiziskām personām no Krievijas  un citām NVS valstīm par vairāk nekā miljonu eiro (702 800 latu)  ieguldījumu Rietumu bankas subordinētajā kapitālā. Citi interesenti no  trešajām valstīm savukārt interesējas par nekustamā īpašuma iegādi  Latvijā - daļa tos jau ir aplūkojuši un patlaban domā, kuru no tiem  pirkt. «Interese ir dažāda, lielākoties tā ir par labiekārtotu  dzīvokļu iegādi Rīgā un pie jūras, arī Jūrmalā,» sacīja Rietumu bankas  viceprezidents. Pēc viņa teiktā, cilvēki pamatā no NVS valstīm  interesējas par augstas klases īpašuma iegādi vidēji par summu no 200  000 eiro līdz 300 000 eiro (no 140 560 latiem līdz 210 840 latiem).

Pēc Inlat Plus pārstāves Santas Gāršnieces teiktā, 95% interesentu,  kas grib izmantot iespēju saņemt uzturēšanās atļauju Latvijā,  izteikuši vēlmi ieguldīt Latvijā, pērkot nekustamo īpašumu Rīgas  centrā vai Jūrmalā.

Lielākoties potenciālos investorus abās pilsētās  interesējot dzīvokļu iegāde par summu virs 100 000 latu. Dienā Inlat  Plus saņem vidēji 10-15 informācijas pieprasījumu par iespēju ieguldīt  Latvijā. «Tas ir milzīgs apjoms,» uzskata S. Gāršniece un piebilst, ka  pārsvarā interesi izrāda Krievijā dzīvojošie, mazāk - baltkrievi, arī  indieši. Mazāka interese tiek izrādīta par ieguldījumiem uzņēmējdarbībā.
/ Diena.lv /
Patika informācija? Dalīties