Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē

24.03.2011
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījies Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedru pilnsapulcē, kas notika 2011.gada 17.martā. Pasākuma gaitā, kuru atklāja Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Džūdita Gārbere, notika valdes locekļu ievēlēšana.

Saskaņā ar vēlēšanu rezultātiem, valdes sastāvā būs Gordons Faifs un Jorens Raitums, kā arī uz jaunu termiņu ievēlētie Romāns Baumanis un Matīss Kukainis, kuri turpinās Amerikas Tirdzniecības palātas uzsākto darbu ekonomisko sakaru stiprināšanā starp Latviju un ASV.

Fotogrāfijas no pasākuma var apskatīt šeit.
Patika informācija? Dalīties