Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Konference par biznesa attīstību Latvijā un Lielbritānijā

29.06.2011
2011.gada 25.maijā juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījies konferencē, kas tika veltīta biznesa attīstības jautājumiem Latvijā un Lielbritānijā.
Uz Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palātas organizēto pasākumu ieradusies uzņēmēju delegācija no Apvienotās Karalistes, kuru biedri izstāstījuši par nodokļu aspektiem, biznesa organizēšanas iespējām Lielbritānijā un atbalsta saņemšanas iespējām no Lielbritānijas valsts puses. Konferencē piedalījušies arī uzņēmēji no Latvijas, kā arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Endrjū Soper, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce un Ekonomisko attiecību departamenta Starptautiskās tirdzniecības un investīcijunodaļas vadītāja Inese Birģele.
 
Bildes paņemtas no Lielbritānijas vēstniecības Latvijā mājas lapas: http://ukinlatvia.fco.gov.uk/en/news/?view=News&id=601079882
Patika informācija? Dalīties