Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

你好!

17.01.2012
Juridiskais birojs INLAT PLUS informē, ka pēdējā laikā tiek novērota pastiprināta interese par sadarbību starp Latviju un Ķīnu. Latvijas biznesmeņi arvien biežāk mēģina iekarot Ķīnas tirgu, savukārt, ķīniešu uzņēmēji ar ziņkārību vēro Latviju un interesējas par investīciju iespējām Latvijas ekonomikā vai biznesa atvēršanu. Mūsu juridiskais birojs veiksmīgi konsultē klientus no Ķīnas par biznesa organizācijas jautājumiem un uzturēšanas atļauju saņemšanas iespējām Latvijā. Sekojot jaunajām tendencēm, paziņojam, ka esam sagatavojuši mūsu mājaslapas versiju ķīniešu valodā.

Patika informācija? Dalīties