Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

19. oktobris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Kompāniju monitorings - jaunais pakalpojums mūsu klientiem

30.01.2012
Juridiskais birojs INLAT PLUS paplašina savas iespējas juridiskās apkalpošanas jomā un piedāvā jaunus pakalpojumus, kurus Jūs varat izmantot vai nu pilnā apjomā, vai izvēloties sev saistošākos. Mēs piedāvājam sekot klientu stāvoklim un statusam, sniegt rekomendācijas pēc esošām izmaiņām, kā arī, nepieciešamības gadījumā, rīkoties Jūsu vārdā Jūsu interešu aizstāvēšanai.
Iespējams izsekot sekojošus Jūsu klientu notikumus:
  • Izmaiņas Uzņēmumu Reģistra datos (uzņēmuma nosaukuma, juridiskās adreses, pamatkapitāla, dalībnieku un amatpersonu un tml.datu izmaiņas)
  • Tiesiskās/ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa, maksātnespējas procesa uzsākšana
  • Uzņēmuma likvidācija un reorganizācija
  • Komercķīlas (reģistrācija, dzēšana, termiņa notecēšana, cesija, termiņa pagarināšana un t.t.)
  • Reģistrēšana vai izslēgšana no PVN maksātāju reģistra
  • Fiziskās personas statusa izmaiņas (iespēja sekot komercdarbības uzsākšanai/ izbeigšanai, paraksta tiesībām)

Uz saņemtas informācijas pamata Jums radīsies iespēja pieņemt vairākus lēmumus.
  1. Ātri reaģēt, ja Jūsu partneris vai kompānijas darbinieks ir likvidējis vai nodibinājis jaunu firmu, kļuvis par valdes locekli vai prokuristu.
  2. Informācija par kompānijas likvidāciju dos iespēju norakstīt bezcerīgu parādu, noņemt no grāmatvedības uzskaites parādnieku.
  3. Maksātnespējas procesa uzsākšanās gadījumā Jūs neizlaidīsiet kreditoru sapulci, tādējādi, būs iespēja laikus sastādīt un iesniegt kreditora pieprasījumu, apstrīdēt administratora lēmumus, iegādāties izsolē kustamo un nekustamo mantu.
  4. Gadījumā, ja klienta īpašums ir atbrīvots no ķīlas – uzsākt realizēt savas prasījuma tiesības.

Informāciju par jebkuram izmaiņām mēs varam Jums nodot jebkādā Jums ērtākā veidā. Jums būs iespēja ātri reaģēt uz saņemto informāciju un, tādējādi, nodrošināt sava biznesa drošību.
Ja šādi pakalpojumi Jūs interesē, lūdzam sazināties ar mūsu biroja speciālistiem pa tālr. 67505970.
Patika informācija? Dalīties