Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Biznesa attiecību attīstība starp Latviju un Turciju

16.04.2012
2012.gada 13.aprīlī Juridiskā biroja INLAT PLUS pārstāvji piedalīljās Turcijas biznesa, tirdzniecības un kultūras institūta (TBCCI) rīkotajā pasākumā, kas tika veltīts Latvijas un Turcijas savstarpējo biznesa attiecību attīstībai.
Pasākumā, kas notika Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RISEBA), uzstājās Turcijas Republikas vēstniece Latvijā Serapa Ozdžozkuna (Serife Serap Özcoşkun) un biznesa pārstāvji. Juridiskā biroja INLAT PLUS ārvalstu nodaļas darbinieks Jevgenijs Beļajevs arī apmainījās domām ar Turcijas vēstnieci Serapu Ozdžozkunas kundzi.

Pasākuma gaitā bija atzīmēti pozitīvi sasniegumi Latvijas un Turcijas biznesa attiecībās, par ko liecina tirgus apgrozījuma nozīmīga palielināšana. Turcijas investīciju apjoms Latvijā arī ikgadēji pieaug, un Turcijas uzņēmējiem biežāk  ir nepieciešama profesionāla juridiskā palīdzība.

Būdama starptautiskā kompānija, juridiskais birojs INLAT PLUS sniedza un turpina sniegt juridiskos pakalpojumus dažādu valstu, tai skaitā Turcijas, pilsoņiem. Ņemot vērā Latvijas un Turcijas savstarpējo attiecību attīstību un profesionālo pakalpojumu nepieciešamības pieaugumu, juridiskā biroja INLAT PLUS mājas lapa mūsu ārzemju klientu ērtībām tika pārtulkota un nu ir pieejama turku valodā.
Patika informācija? Dalīties