Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

15. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Vecticībnieku Uzņēmēju 2.starptautiskais forums

18.06.2012
2012.gada 9.jūnijā juridiskā biroja “INLAT PLUS” speciālisti piedalījās 2.starptautiskajā forumā, kuru organizēja Vecticībnieku Uzņēmēju Starptautiskā Ģilde. Pasākuma mērķis bija lietišķu sakaru starp dažādu valstu vecticībniekiem uzņēmējiem izveidošana, kristīgu vērtību, vecticībnieku uzņēmējdarbības normu un tradīciju nostiprināšana.
Foruma darbs bija sadalīts 4 priekšplāna virzienos: juridiskie, finanšu-grāmatvedības un darbierīkošanas pakalpojumi, kā arī tirdzniecība un loģistika. Priekš šiem nolūkiem tika piedāvāts izveidot pastāvīgi darbojošos konsultatīvu centru.
Foruma gaitā tika apspriesti dažādu valstu vecticībnieku uzņēmēju aktuāli jautājumi: finanšu palīdzība uzņēmējiem Starptautiskās Ģildes ietvaros, apmaiņa ar pieredzi, partneru piemeklēšana, citas uzņēmēju problēmas biznesa organizācijā un darbībā. Arī tika aizskarti uzņēmējdarbības juridiski aspekti starptautiskās sadarbības ietvaros. Tika apspriesta iespēja palīdzēt vecticībniekiem saņemt uzturēšanas atļauju dažādās Eiropas valstīs, organizēt Latvijas vai citu ES valstu teritorijā kompāniju ar investīciju piesaistīšanu. Un visos šos jautājumos labprāt palīdzes juridiskais birojs “INLAT PLUS”, kuram ir liela pieredze juridiskās palīdzības sniegšanā uzņēmējiem dažādās valstīs visā pasaulē.
Diezgan svarīgs iemesls Ģildes izveidošanai patiesi ir uzņēmējdarbības vešana uz kristīgu vērtību pamata, kas bija augsti novērtēts no forumā klātesošo Saeimas deputātu un municipalitātes pārstāvju puses, kā arī ar Rīgas, Rēzeknes un Krustpils mēriem.
Vecticībnieku Uzņēmēju Ģildes forums bija organizēts augstā profesionālā līmenī. Neapšaubāmi ir tas, ka dotais pasākums veicinās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.
Patika informācija? Dalīties