Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Brokastis ar jaunu ASV vēstnieku

02.10.2012
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā organizētajā pieņemšanā par godu jaunajam ASV vēstniekam Latvijā Markam Pekalam.
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā organizētajā pieņemšanā par godu jaunajam ASV vēstniekam Latvijā Markam Pekalam. Šo svinīgo pasākumu ir apmeklējuši vairāk nekā simts cilvēki – ietekmīgi uzņēmēji, žurnālisti, diplomāti, ierēdņi. Marks Pekala uzstājās viesu priekšā ar uzrunu, kurā uzsvēra, ka par vēstniecības galvenajiem uzdevumiem uzskata lietišķo sakaru nostiprināšanu starp Latviju un ASV, tirdzniecības attīstību, kā arī ASV investīciju ieplūšanu Latvijā un Baltijas reģionā kopumā. Pekalas k-gs uzsvēra, ka Latvijā lielas izaugsmes iespējas ir šādām nozarēm: informācijas tehnoloģijas, transports un loģistika, atjaunojamie enerģijas resursi un kokapstrāde. ASV vēstnieks atzīmēja, ka Latvija var nospēlēt nozīmīgu lomu attiecību nostiprināšanā starp Centrālāziju un Dienvidāziju, no vienas puses, un rietumvalstīm, no otras puses.
Patika informācija? Dalīties