Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas noformēšana, aizsardzības noteikšana no izraidīšanas (izdošanas)
Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā šādus pakalpojumus bēgļa vai alternatīvā statusa saņemšanas jomā:
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Pateicības vārdi no Lietišķo Sieviešu Apvienības

15.10.2012

Lietišķo Sieviešu Apvienība izteica pateicību Juridiskajam birojam INLAT PLUS par nolasītām lekcijām ģimenes tiesību jomā.


“Liela pateicība juridiskajam birojam Inlat Plus no Latvijas lietišķo sieviešu klubu apvienības par Rīgas Domes auditorijā nolasītām lekcijām ģimenes tiesību jomā. Atsevišķi pateicamies Andrejam Svikšam par nevainojamu profesionālo sagatavotību un lietpratību. Pasākums notika sadarbībā ar žurnālu “Бухгалтерия&Экономика” un Latvijas grāmatvežu un ekonomistu asociāciju.” – Aleksandra Oguroka, Lietišķo sieviešu apvienība
Patika informācija? Dalīties