Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

11. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā 20 gadu jubileja

04.03.2013
2013.gada 2.martā juridiskais birojs INLAT PLUS piedalījās pasākumā, kas tika veltīts Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā 20.gadadienai. Svinībās, kurās piedalās ASV vēstnieks Marks Pekala, pulcēja vairāk nekā 200 viesu, kuru starpā bija pazīstami uzņēmēji, politiķi, preses pārstāvji. Jubilejā piedalījās arī LR Ministru Kabineta pārstāvji, tai skaitā ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā (ATPL) tika dibināta 1993.gadā ar 27 investoriem un uz doto brīdi tās sastāvā ir vairāk nekā 130 biedru. Jau vairākus gadus ATPL biedrs ir juridiskais birojs INLAT PLUS, aktīvi piedaloties pasākumos, kurus organizē ASV vēstniecība un ATPL. Juridiskais birojs INLAT PLUS veiksmīgi palīdz risināt juridiskos jautājumus gan ASV pilsoņiem Latvijas teritorijā, gan Latvijas pilsoņiem Amerikā, tādējādi veicot savu ieguldījumu divu valstu attiecībās.
/Foto: ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala, INLAT PLUS jurists Jevgeņijs Beļajevs/
Patika informācija? Dalīties