Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

11. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Juridiskie pakalpojumi Kazahstānā

20.03.2013
Juridiskais birojs INLAT PLUS paplašina savu sadarbības partneru loku, vienojoties par sadarbību ar juridisko pakalpojumu sniedzējiem no dažādām valstīm. Šajā sakarā informējam, ka juridiskais birojs INLAT PLUS noslēdza sadarbības līgumu ar partneriem Kazahstānā. Pateicoties nodibinātajai sadarbībai INLAT PLUS klientiem tagad tiek piedāvāti sekojošie pakalpojumi Kazahstānas teritorijā:
  • kompleksā investēšanas darbības nodrošināšana;
  • klientu interešu pārstāvība valsts institūcijās;
  • klientu interesējošo aktīvu kompleksā novērtēšana un iespējamo politisko, ekonomisko un tiesisko risku analīze;
  • stratēģijas izstrādāšana saistībā ar klienta ekonomisko darbību;
  • konfliktu noregulēšana ar valsts institūcijām un biznesa struktūrām;
  • citi juridiskie jautājumi.

Patika informācija? Dalīties