Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Grozījumi Komerclikumā un eiro ieviešana

03.07.2013
Cienījamie klienti un mājas lapas lietotāji! uridiskais birojs Inlat Plus vērš Jūsu uzmanību, ka 2013.gada 1.jūlijā stājās spēkā grozījumi LR Komerclikumā. Grozījumu mērķis ir ierobežot reiderismu un stiprināt uzņēmumu dalībnieku tiesisko aizsardzību.

Jaunie grozījumi paredz, ka gandrīz visi dokumenti, kas skar būtiskas izmaiņas uzņēmumā, piemēram, dalībnieku, padomes vai valdes maiņa, statūtu grozījumi, prokūrista/likvidatora atcelšana vai iecelšana, būs jāpaliecina notariāli.

Parakstus uz dokumentiem var apliecināt pie zvērināta vai Uzņēmumu Reģistra valsts notāra, vai arī parakstīt ar drošu elektronisko parakstu.
 
Grozījumi attiecas arī uz dalībnieku vai akcionāru sapulces protokolu parakstīšanu un noformēšanu. Nozīmīgas izmaiņas ir skārušas dalībnieku reģistru. Tā vešana tagad ir stingri noteikta.
 
Turpmāk par izmaiņām dalībnieku reģistrā uzņēmumam ir jāpaziņo Uzņēmumu Reģistram 3 darba dienu laikā līdzšinējo 14 dienu laikā.
 
Gribētos Jums atgādināt, ka tuvojas Eiro ieviešanas diena Latvijā - 2014.gada 1.janvāris. Uzņēmumiem savlaicīgi jāsagatavojas pārejas posmam, kurš sāksies jau šogad 1.oktobrī. Lielākas izmaiņas skars uzņēmumu grāmatvedību (lata un eiro vienlaicīgas apgrozības periods, obligāta prasība par cenu norādīšanu abās valūtās utt.).
 
Jau no 2013.gada 9.jūlija jaundibināmie uzņēmumi uzreiz var sākt reģistrēt pamatkapitālu eiro. No 2014.gada 1.janvāra jāveic statūtu grozījumi un jāsāk pamatkapitāla pārreģistrācija eiro. Tā ir obligāta procedūra.
 
Mēs labprāt palīdzēsim Jums un sagatavosim nepieciešamus dokumentus, kā arī sniegsim konsultācijas eiro ieviešanas jautājumos.
Patika informācija? Dalīties