Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

10. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Radinieku meklēšana visā pasaulē un dzimtas ciltskoka izpēte

02.08.2013
Katram cilvēkam ir savs neatkārtojamais dzīvesstāsts. Mūsu senči reiz dzīvoja, mīlēja, strādāja, karoja, gāja bojā, un tāpēc ir piemiņas un cieņas vērti. Pēdējā laikā ir ievērojami pieaugusi cilvēku interese par savām saknēm un savas dzimtas vēsturi. Reti kuram ir iespēja un laiks patstāvīgi nodarboties ar radniecības saišu izpēti un atjaunošanu, jo tas ir ārkārtīgi sarežģīts un laikietilpīgs darbs, kas ietver sevī ilgstošu komunikāciju ar dažādām iestādēm, organizācijām, arhīvu, muzeju un bibliotēku materiālu rūpīgu izpēti,  it īpaši, ja tas viss atrodas ārzemēs.   
Vislielāko un visdziļāko interesi par savām saknēm un senčiem pauž ebreji, bet daudziem no viņiem nav konkrētu ziņu par savu radinieku likteni. Rodas neizbēgamas grūtības, kļūdas, kas saistītas ar biežu uzvārdu un vārdu maiņu, pārceļoties uz citu valsti, kā arī problēmas, kas rodas rakstot ebreju uzvārdus dažādās valodās.
 
Juridiskais birojs INLAT PLUS sadarbībā ar partneriem visā pasaulē attīsta jaunu virzienu – pakalpojumu sniegšanu radniecības saišu atjaunošanas jomā, uzņemoties pilnīgi visu darbu kompleksu. 
 
Mēs piedāvājam: 
• Dažādu tautību, tai skaitā ebreju, ģimeņu, kas kādreiz ir dzīvojušās Krievijas impērijas, Austroungārijas (Polija, Čehija, Slovākija, Rumānija, Horvātija, Ungārija, Austrija), PSRS, ASV teritorijā no 20.gadsimta līdz 18.gadsimta pirmajai pusei, ciltskoka atjaunošana;
• 1930.-50. gadu politisko represiju upuru likteņu noteikšana, izmeklēšanas lietu kopiju saņemšana no VDK arhīviem;
• Otrā pasaules kara un citu militāru darbību dalībnieku likteņu noskaidrošana (nāves fakts, apglabāšanas vieta – t.sk. Lietuvas, Polijas, Čehijas un Vācijas teritorijā, ievainojumi, apbalvojumi, gūsts, kara tribunāls, pēckara dienests, virsnieku personīgās lietas), kā arī krievu armijas 1811.-1917.gadu virsnieku likteņu noskaidrošana;
• Izziņu saņemšana par evakuāciju no Sarkanā krusta arhīviem, kā arī no Pievolgas, Urālu, Sibīrijas, Vidusāzijas un Aizkaukāza vietējiem arhīviem;
• Atvērto mantojumu meklēšana bijušajā PSRP, Eiropā, Izraēlā, ASV;
• Jau atvērto mantojumu mantinieku meklēšana;
• Radinieku, ar kuriem sakari pārtrūka 20.gadsimta laikā, meklēšana visā pasaulē.
 
Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt juridiskajā birojā INLAT PLUS. Mēs vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt atjaunot Jūsu dzimtas vēsturi, atrast radiniekus, saņemt vēsturisko notikumu dokumentālo apstiprinājumu, kā arī sniegt jebkuru citu juridisko palīdzību.
Patika informācija? Dalīties