Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Apsveikums Lāčplēša dienā!

11.11.2014
Šodien, 11.novembrī, par godu Lāčplēša dienai, mēs atceramies mūsu tautas cīņu par brīvību tālajā 1919.gadā. Latvijas tauta vienmēr atcerēsies šo dienu, jo tā mūs māca rūpēties un aizstāvēt mūsu brīvību.
Mēs atceramies visus, kas atdevuši savas dzīvības mūsu brīvības vārdā, lai mēs varētu pastāvēt kā neatkarīga nācija šodien un lai redzētu drošu savu nākotni.

Latvija ir nogājusi garu ceļu kopš neatkarības atgūšanas. Mums jāiet uz priekšu, apzinoties savu spēku, un mums jādara viss, kas ir mūsu spēkos, lai savu neatkarību saglabātu un pasargātu. Tas nozīmē, ka mēs nedrīkstam dzīvot izolācijā no pārējās pasaules. Mums jāstiprina draudzīgas attiecības ar kaimiņvalstīm. Mums jābūt aktīviem dalībniekiem dažādās starptautiskajās organizācijās lai varētu aizstāvēt savas intereses un palikt stipriem un neatkarīgiem.
Patika informācija? Dalīties