Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Jauna sadarbība – Biznesa organizēšana Šveicē

20.11.2014
Juridiskais birojs "Inlat Plus" informē savus klientus, ka esam parakstījuši sadarbības līgumu un nodibinājuši partnerattiecības ar Šveices kompāniju, kura ir neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs labklājības strukturēšanas un trasta pārvaldīšanas jomā.
Mūsu partneris atrodas Cīrihē, Šveice, un specializējas sekojošo pakalpojumu sniegšanā:

•       Kompāniju (trastu, fondu, onšora un ofšora uzņēmumu) reģistrācija Šveicē, Luksemburgā, Andorā un 14 citās jurisdikcijās.
•       Trasta un nominālie pakalpojumi
•       Domicila pakalpojumi
•       Uzskaite un kontrole
•       Bankas pakalpojumi un kredītkaršu pakalpojumi
•       PVN atgriešana

Tiek piemērota fiksēto cenu politika. Kompānija sadarbojas ar vairākām Šveices bankām, jebkurā no tām ir iespējams atvērt kontu.
Patika informācija? Dalīties