Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

19. oktobris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Latīņamerika – jaunas perspektīvas tirdzniecībā un biznesa sadarbī

16.02.2015
Šī gada 23. janvārī Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamerā notika tikšanās ar Latīņamerikas valstu vēstniekiem. Peru, Nikaragvas, Čīles un Urugvajas diplomātiskie pārstāvji atzīmējuši reģiona strauju un perspektīvu attīstību, kas, savukārt, labvēlīgi ietekmē finanšu ieguldījumus un biznesa sadarbības iespējas šajā reģionā.
Tikšanas laikā tika pārrunāti jautājumi, kas skar potenciālo partneru atlasi un ārzemju investīciju garantijas. Augstākā līmenī tika garantēta ārzemju investoru aizsardzība  tādā pašā līmenī, kādā tiek aizsargātas vietējas investīcijas. Īpaša uzmanība tika pievērsta nodokļu likmēm šajā reģionā. Tā, piemēram, akciju dividendēm, Brazīlijā netiek piemērots ienākuma nodoklis.
Runājot par finanšu investīcijām šajā reģionā tika minēti zemas nodokļu likmes atsevišķiem darbības veidiem (piemēram, lauksaimniecības tehnikas ievešana), kā arī tūrisma un ražošanas attīstībai labvēlīgie klimata apstākļi.
Tika secināts, ka kopumā eksportēt uz Latīņamerikas valstīm ir viegli, izdevīgi un perspektīvi. Jau šodien no Baltijas reģiona tiek aktīvi eksportēts minerālmēslojums, kā arī piena produkti.
Ar ko tad būtu jāsāk? Kā atrast pareizo partneri Latīņamerikā? Kurā no valstīm visizdevīgāk ir uzsākt savu biznesu? Un visbeidzot – kas būs manu investīciju drošības garants? Juridiskā biroja INLAT PLUS speciālistiem ir liela pieredze juridiskās palīdzības nodrošināšanā uzsākot uzņēmējdarbību dažādos pasaules reģionos. Esam gatavi palīdzēt arī Jums!
/ Iļana Taivane, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
Patika informācija? Dalīties