Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

11. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Uzturēšanas atļauja Slovākijā

03.03.2015
Slovākija ir Eiropas Savienības, Eirozonas, Šengēnas zonas, Nato un citu starptautisko organizāciju dalībvalsts. Valstij ir robežas ar Poliju un Ukrainu, kas paver plašas uzņēmējdarbības iespējas.
Slovākija – tā ir arī:
-          350 000 000 potenciālo pircēju 1000 km rādiusā;
-          Politiskā un ekonomiskā stabilitātē;
-          Plaša zemesgabalu un ofisu izvēle;
-          Teicama komunikāciju infrastruktūra;
-          Augstas kvalitātes dzelzceļa pasažieru un kravas pārvadājumi;
-          Visas ar uzņēmējdarbību Eiropas tiesību lokā saistītas priekšrocības;
-          Pieeja ES kredītiem ar ES likmēm;
-          Skaidra un pamatota nodokļu piemērošana.
Iegūt uzturēšanas atļauju Slovākijā var pamatojoties uz sekojošiem pamatiem:
-          uzņēmējdarbība;
-          darbs;
-          studijas;
-          privātprakse.
Uzturēšanas atļauja tiek piešķirta uz laiku no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem un tā ir jāpagarina katru gadu. Lai gan pati par sevi īpašuma iegāde nevar būt par pamatu uzturēšanas atļaujas saņemšanai, taču gadījumā, ja uzturēšanas atļauja tiek reģistrēta uz uzņēmējdarbības pamata, tā paaugstina pozitīva lēmuma iespējamību par 90%.
Pastāvīgu uzturēšanas atļauju Slovākija var noformēt pēc pastāvīgas uzturēšanas valstī vairāk par 5 gadiem ar termiņuzturēšanas atļauju. Savukārt, uz pilsoņa statusu var pretendēt pēc 7 uzturēšanas gadiem.
Juridiskais birojs INLAT PLUS sadarbībā ar mūsu partneriem Slovākijā sniegs juridisku palīdzību, kas būs nepieciešama Jūsu konkrētajā gadījumā, kā arī nodrošinās ar informāciju un noformēs dokumentus, lai pavērtu Jums jaunas biznesa iespējas Slovākijā.
/ Iļana Taivāne, Juridiskā biroja INLAT PLUS juriste /
Patika informācija? Dalīties