Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

17. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Austrālijas vīzas un imigrācija

30.03.2016
Paplašinot darbības jomu, Juridiskais birojs INLAT PLUS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Austrālijas kompāniju, kurai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze Austrālijas migrācijas likumdošanas jomā.

Pateicoties mūsu kopējai sadarbībai, klienti var griezties pēc jebkura tipa vīzām no jebkura pasaules punkta.
 
Klientiem tiek sniegta palīdzība, kas ir saistīta ar:
- profesionālo – brīvo un pavalstu sponsorēto – imigrāciju;
- studentu vīzām;
- termiņa un pastāvīgajām vīzām;
- biznesa un ģimenes vīzām;
- apciemojumu vīzām;
- biznesa dibināšanu, darbā iekārtošanu, vai bērna iekārtošanu Austrālijas augstskolā.
 
Ja Jūs plānojat apciemot Austrāliju, lai strādātu, mācītos, pārcelties uz Austrāliju uz laiku var uz pastāvīgo dzīves vietu, vai saņemt šīs lieliskās valsts pilsonību, lūdzu griežaties – mēs kopā ar mūsu partneriem sniegsim Jums visu iespējamo palīdzību.
Patika informācija? Dalīties