Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

10. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Kā bez problēmām pārcelties uz Latviju

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā savus pakalpojumus Latvijas tirgū jau vairāk nekā 15 gadu. Starp mūsu klientiem ir ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī daudz ārzemnieku, tai skaitā Krievijas un citu pēcpadomju valstu pilsoņi. Ar ko Latvija piesaista savus kaimiņus, stāsta INLAT PLUS valdes priekšsēdētājs Viktors Koposovs.
- Krievijas investīciju pieplūdums Latvijas Republikā atšķiras gadu no gada. Pēdējā laikā sakarā ar uzturēšanas atļauju iegūšanas iespējām investīciju apjoms ir nozīmīgi palielinājies.  Mēs to uzreiz izjūtām, - saka Viktors Koposovs. – Uzturēšanas atļauju Latvijā vai iegūt vai nu izvietojot Latvijas bankās depozītu 200 tūkstošu latu apmērā uz pieciem gadiem, vai iegādājoties nekustamo īpašumu virs 100 vai 50 tūkstošu latu vērtībā, vai investējot Latvijas kompāniju pamatkapitālā 25 vai 100 tūkstošus latus. Uzturēšanas atļauju iespējams iegūt arī kompānijas valdes loceklim vai ārvalstu kompānijas pārstāvim. Visos augstāk minētajos gadījumos mēs klientam nodrošinām pilnīgu pavadīšanu - no sākuma līdz beigām.

Runājot par mājokļa iegādi, bieži ir tā, ka cilvēks atbrauc pie mums tikai vienu reizi, mēs noslēdzam līgumu un sākam piemeklēt klientam nekustamo īpašumu, kas atbilst viņa prasībām. Dažreiz iztiekam vispār bez klienta klātbūtnes – noslēdzam līgumu attālināti. Pēc tām, mūsu kompānija pārsūta klientam pa elektronisko pastu piemērotus mājokļa variantus. Kad klients atrod sev vēlamo variantu, viņš atbrauc šurp un izpēta to uz vietas.
 
- Kopš Imigrācijas likuma jaunās redakcijas spēkā stāšanās brīža ir pagājuši 1,5 gadi. Vai klientu plūsma ir mainījusies?

- Process ieguva stabilitāti. Cilvēki labprāt iegādājas, interesējas. Pēdējā laikā klienti izrāda jau ciešu apņēmību nevis tukšu interesi.

- Runājot par uzņēmējdarbību, kāds Latvijas bizness visvairāk interesē ārzemniekus?

- Medicīna, izglītība, loģistika, tūrisms, kā arī investīcijas ražošanā. Protams, ka uzņēmējus pirmkārt interesē nodokļu jautājumi. Bizness nāk tur, kur tas ir izdevīgi. Kamēr Latvija krieviem ir pievilcīga, Krievijas uzņēmēju interese nekur nepazudīs.

Liela nozīme ir arī tam, ka Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Apzinoties šo faktu, daudzi Krievijas uzņēmēji, it īpaši tie, kuru uzņēmējdarbība ir orientēta uz Eiropas tirgu, sāka pārorientēt savu biznesu uz šejieni. Cilvēki izpēta biznesa iegādes, daļu izpirkšanas iespējas. Mēs no savas puses piedāvājam kā pirmo palīdzību iegādes brīdī, tā arī turpmāku pilnīgu pavadīšanu. Par biznesa ienākšanu Eiropas Savienībā interesējas arī citu valstu pilsoņi – no Kazahstānas, Uzbekistānas, Ukrainas, Izraēlas.
- Nerunājot par darījumiem, kas saistīti ar uzturēšanas atļauju noformēšanu un palīdzības sniegšanu uzņēmējdarbības pārvietošanas jautājumos, ko vēl jūs piedāvājat ārzemniekiem?

 - Esam gatavi sniegt palīdzību laulības un ģimenes attiecību jautājumos, mantojuma jautājumos, kā arī īpašuma dalīšanā. Teiksim, Krievijas pilsonis un Latvijas pilsone vēlās šķirties, bet nezina, kā sadalīt īpašumu. Šķirties ir vai nu sarežģīti, vai nu pārāk dārgi, vai arī abi varianti. Un šajos gadījumos mēs piedāvājam klientiem savu palīdzību – laulību starp Latvijas rezidentu un ārvalstnieku, ar nosacījumu, ka abi tam piekrīt, , var izšķirt Latvijā pie notāra, kas ļauj izvairīties no ilgstoša tiesas procesa. Ja vienoties tomēr neizdodas, nāksies vērsties tiesā.

Mēs nodarbojamies ar jebkuriem juridiskiem jautājumiem dažādās pasaules valstīs un praktizējam dažādās valodās. Piemērām, informācija mūsu mājas lapā ir pieejama 20 dažādās valodās. Ja ir nepieciešams sniegt palīdzību hindi valodā, mēs esam gatavi. Starp citu, INLAT PLUS ir Latvijas - Lielbritānijas tirdzniecības kameras un Amerikas tirdzniecības kameras Latvijā biedrs. Dabiski, ka tas palīdz risināt jautājumus dažādās valstīs. Tai skaitā Krievijas pilsoņiem. Un tas ir ļoti simboliski, jo vēsturiski Latvijai un Krievijai ir daudz kopīgu momentu. Kāpēc lai šo neizmantot?