Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. janvāris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Muitas tiesības

Ar juridiskā biroja INLAT PLUS atbalstu klientiem tiek piedāvāti juridiskie pakalpojumi muitas tiesisko attiecību jomā. Šajā sakarā tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:
  • muitas aizturētu preču atgriešana īpašniekiem administratīvo pārkāpumu lietās;
  • kravu pārvadātāju soda sankciju samazināšana vai pilnīga atbrīvošana no tām administratīvo pārkāpumu lietās;
  • muitas aizturētu transportlīdzekļu un preču atgriešana īpašniekiem, kas tika izņemti kā lietišķie pierādījumi krimināllietās;
  • muitas iestāžu izņemto preču vērtības noteikšana;
  • zaudējumu piedziņa no muitas iestādēm;
  • muitas iestāžu nenormatīvo aktu apstrīdēšana par organizāciju saukšanu pie administratīvās vai kriminālās atbildības;
  • muitas iestāžu amatpersonu lēmumu, darbību (bezdarbību) apstrīdēšana tiesas ceļā.