Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

16. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Administratīvās lietas

Juridiskais birojs INLAT PLUS ir gatavs sniegt klientiem sekojošos pakalpojumus administratīvo lietu jomā:
  • Valsts un pašvaldības iestāžu (Darba inspekcijas, policijas, Nodokļu inspekcijas, Valsts valodas inspekcijas, Fizisko personu datu aizsardzības inspekcijas, Būvinspekcijas, Administratīvās tiesas u.c.) pieņemto administratīvo lēmumu analīze un konsultēšana attiecībā uz to apstrīdēšanu un iespējamām sekām.
  • Pieteikumu un citu dokumentu sagatavošana administratīvo lēmumu apstrīdēšanai.
  • Klienta pārstāvēšana un interešu aizstāvēšana LR Administratīvajā tiesā un citās iestādēs.
  • Konsultācijas un palīdzība sakarā ar kompensācijas saņemšanu par valsts un pašvaldību iestāžu nodarīto materiālo un morālo kaitējumu, palīdzība materiālā un morāla kaitējuma apmēra noteikšanā.