Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Palīdzība darba atļauju, vīzu un ielūgumu noformēšanā

Palīdzība darba atļauju, vīzu un ielūgumu noformēšanā 

Juridiskais birojs INLAT PLUS piedāvā saviem klientiem palīdzību ielūgumu noformēšanā vīzu saņemšanai biznesa un personīgiem braucieniem uz Latviju, t.sk. ar darba tiesībām Latvijas Republikā uz darba līguma vai uzņēmuma līguma pamata.

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:
- Konsultācijas un palīdzība dokumentu noformēšanā, kas apliecina uzaicinātāja saistību ar uzaicināmo ārzemnieku. Tas varētu būt sadarbību apliecinoši dokumenti - dažāda veida līgumi, protokoli, plāni, pasūtījumi, darba vai uzņēmuma līgums, kā arī jebkurš cits rakstisks apliecinājums par personas nepieciešamību ieceļot Latvijā.
- Konsultācijas jautājumos, kas ir saistīti ar profesionālās pieredzes profesijā apstiprināšanu.
- Konsultācijas jautājumos par nepieciešamiem finanšu līdzekļiem un ārzemnieka izdevumu segšanu.
- Palīdzība dokumentu kārtošanā, kas apliecina profesionālās kvalifikācijas atbilstību Latvijas Republikā noteiktajām prasībām. 
- Vakances publikācija Valsts nodarbinātības aģentūras mājas lapā. 
- Ielūguma noformēšana un tā apstiprināšana Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.