Jebkura lieta ir risināma.

Aktuāli

12. decembris
Piezvanīt juristam
67 505 970
Grozījumi LR Imigrācijas likumā
2018.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Imigrācijas likumā, kuri paredz izņēmumu atcelšanu dažām ārzemnieku kategorijām, kuriem nebija jāmaksā valsts nodeva pirmo reizi, atkārtoti pieprasot termiņuzturēšanās atļauju.
Jaunās izmaiņas LR Imigrācijas likumā
2017.gada 2.martā stājās spēkā grozījumi LR Imigrācijas likumā (turpmāk - Likums), saskaņā ar kuriem radās vairāki jauni iemesli, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā (turpmāk - TUA), kā arī nopietni tika mainīti nosacījumi, lai saņemtu TUA, pamatojoties uz ārvalsts komersanta pārstāvniecības reģistrāciju.
Член Торгово-промышленной палаты Латвии Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedrs Member of the Latvian Chamber of Commerce and Industry

Īsi par mums

Juridiskais birojs "INLAT PLUS" no sava izveidošanās brīža 1996.gadā ir viena no visaktīvākajām un pazīstamākajām kompānijām, kas darbojas Latvijas Republikas juridisko pakalpojumu tirgū. Kompānijas sniegto juridisko pakalpojumu apjomi un veidi atbilst klientu (juridisko un fizisko personu) visizmeklētākajām prasībām.

Kontaktinformācija

Biroja adrese:
E-pasts:
Brīvības 40-15, LV-1050, Rīga, Latvija ip@inlatplus.lv
Tālr.:
Fakss:
(+371) 67505970
(+371) 26403577
(+371) 67505978

Kompleksa juridiskā apkalpošana

KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — piedāvājam saviem klientiem visizdevīgāko sadarbības formu ar mūsu biroju!

KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA — dažādu juridisku un līdztekus pastāvošu pakalpojumu sniegšana ilglaicīgā periodā ar mums noslēgta kontrakta ietvaros.

KOMPLEKSA JURIDISKĀ APKALPOŠANA tiek piedāvāta klientam visiem viņa komercdarbības veidiem, kas vērsta ilglaicīga un veiksmīga biznesa vadīšanai, un ietver sevī: kontraktus, tiesas, likumdošanu, nodokļus, auditu, komercstruktūru izveidošanu, pārstāvniecību, nekustamo īpašumu, darījumu drošības jautājumi, grāmatvedības atbalsts u.c.

KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS apjomus, formas un metodes, kā arī cenu nosaka atbilstoši klienta vēlmēm, pamatojoties uz pušu vienošanos. Katram klientam tiek nozīmēts savs jurists, kurš īsteno nepārtrauktu saikni un mijiedarbību ar klientu. KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS ietvaros klientam tiek piedāvāts vesels augsti profesionālu speciālistu štats, kuri darbojas dažādos profilos un nodrošina jebkuru klienta juridisko jautājumu risināšanu. Pēc atsevišķas vienošanās ar klientu, ir iespēja piesaistīt zvērinātu institūciju speciālistus — advokātus, notārus, revidentus u.c.

Viens no KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS galvenajiem mērķiem ir ieekonomēt klienta laiku un maksimāli nodrošināt viņa biznesu ar dažādiem un kvalitatīviem juridiskiem pakalpojumiem. Klients pats izvēlas sniedzamo pakalpojumu apjomu.

Pastāv noteiktas priekšrocības, ja klients tiek apkalpots KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS ietvaros:
  • klientam tiek piedāvāts vesels augsti profesionālu speciālistu štats, kuri darbojas dažādos profilos;
  • speciālists izbrauc pie klienta vai uz pakalpojumu sniegšanas vietu, t.sk. uz ārvalstīm;
  • pastāv iespēja juridiskos pakalpojumus sniegt distancionāli (izmantojot internetu, faksu un citus sakaru līdzekļus);
  • dokumentus var sagatavot jebkurā svešvalodā;
  • ērta atrašanās vieta Rīgas centrā (Brīvības bulvāris 40) blakus lielai autostāvvietai;
  • liela mūsu speciālistu praktiskā pieredze juridisko pakalpojumu sniegšanas jomā;
  • atgriezeniskā saite ar klientu, t.i. mēs ne tikai izpildām klienta vēlmes, bet arī paši varam piedāvāt pasākumus, kas nepieciešami veiksmīga biznesa vadīšanai.

KOMPLEKSĀS JURIDISKĀS APKALPOŠANAS vērtība ir tajā, ka daudzas ikdienišķas problēmas tiek noņemtas no uzņēmuma vadības, kas ļauj viņiem daudz intensīvāk nodarboties ar sava biznesa attīstīšanu.

Jāatzīmē, ka mūsu birojam ir partnerattiecības ar advokātu un juridiskajām firmām dažādās valstīs, kas ļauj paplašināt klientam risināmo jautājumu loku arī ārvalstīs (uzzināt vairāk).

Sakarā ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā ir palielinājies ārvalstu klientu pieplūdums, kuriem nepieciešama speciāla attieksme un lielāks pakalpojumu spektrs. Tāpēc mēs to esam paplašinājuši. Piemēram, itāļu uzņēmēji, kas uzsāka Latvijā biznesu, prasīja, lai juridiskās apkalpošanas kompleksā iekļauj ne tikai biznesa izveidošanas juridisko nodrošinājumu, bet arī biroja telpu atrašanu, grāmatvedības, izpilddirektora nodrošināšanu, banku rekomendācijas, piedāvājumi nekustamā īpašuma iegādē. Protams, ka viņiem netika atteikts, un visi šie jautājumi tika atrisināti, izmantojot pārstāvniecības attiecības.

SIA Juridiskais birojs “INLAT PLUS”

Valdes priekšsēdētājs Viktors Koposovs